Skip to content

خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

مرکز خدمات درمانی مراقبتی سها سنتر مستقر در غرب تهران است که با سالها تجربه در زمینه اعزام نیروی متخصص به خانه ها فعالیت می کند.

رنج گسترده خدمات سها شامل اقدامات پرستاری در منزل، پرستار سالمند، پرستار کودک، ویزیت پزشک، همراه بیمار در بیمارستان و هر نیاز مراقبتی دیگری می شود که متخصصان ما آنها را به شیوه ای اصولی انجام خواهند داد.

پرستاری در منزل کرونا

در دوران کرونا از خانه خارج نشوید

و از خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل سها استفاده کنید.

خدمات پرستاری و تزریقات در غرب تهران

مرکز پرستاری در منزل غرب تهران

در سالهای اخیر نیاز روز افزون مردم به مراکز خدمات درمانی و مراقبتی بالینی در منازل باعث شده تا شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت کنند. سها سنتر یکی از این شرکت ها است که جهت بالا بردن سطح کیفیت پرستاری در منزل و راحتی هر چه بیشتر افراد پا به این عرصه گذاشته است. مکان اصلی سها سنتر در غرب تهران است اما با توجه به کادر کاملی که دارد امکان اعزام نیرو به تمامی نقاط تهران را دارد. 

قصد ما در این صفحه این است که به طور کامل پرستاری در منزل را بررسی کنیم، مزایا و معایب آن را مشخص کنیم و ببینیم که این خدمات برای چه کسانی مناسب است. و در نهایت هزینه و تعرفه های به روز خدمات پرستاری در منزل سها را خواهیم دید.

خدمات پرستاری در منزل جنت آباد

جنت آباد یکی از محله های خوب غرب تهران است که از پایین به آیت الله کاشانی و از بالا به کوه های شمال تهران محدود می شود. ساکنین این محله میتوانند از تمام خدمات سها سنتر مانند خدمات پرستاری در منزل جنت آباد، تزریقات در منزل جنت آباد، ویزیت پزشک در منزل، پرستار سالمند و پرستار کودک در جنت آباد در سریع ترین زمان بهره ببرند.

خدمات پرستاری در منزل پونک

پونک نیز یکی از مناطق مهم غرب تهران و از مکان های قدیمی غرب است که جمعیت زیادی نیز دارد. تزریقات در منزل پونک، پرستار سالمند در پونک، پرستار کودک در پونک و انواع دیگر خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل را ساکنان پونک میتوانند از سها بخواهند در زمان کوتاهی از خدمات استفاده کنند.

خدمات پرستاری در منزل شهرک اکباتان

از دیگر مکان های تحت پوشش مرکز سها سنتر شهرک اکباتان است. این شهرک از قدیمی ترین و با کیفیت ترین شهرک های تهران است و هنوز یکی از مناطق مناسب تهران برای زندگی است. تزریقات در منزل شهرک اکباتان، پرستار سالمند در شهرک اکباتان، پرستار کودک، و انواع خدمات پزشکی و پرستاری در منزل از جمله خدمات سها برای ساکنان این شهرک است.

خدمات پرستاری در منزل مرزداران

از دیگر مناطق مهم غرب تهران که ساکنان آن میتوانند از خدمات پرستاری در منزل سها سنتر استفاده کنند مرزداران است. انواع خدمات پرستاری در منزل مرزداران، تزریقات در منزل مرزداران، پانسمان در منزل مرزداران، پرستار بیمار، کودک و سالمند در مرزداران و... از جمله خدمات سها برای ساکنین این منطقه در غرب تهران است.

خدمات پرستاری در منزل صادقیه

صادقیه یکی از مراکز مهم و شلوغ غرب تهران است که به جهت ازدحام جمعیت در این منطقه نیاز به خدمات پرستاری در آن بالا است. انواع خدمات مانند تزریقات در صادقیه، سرم تراپی در منزل صادقیه، پرستار سالمند در صادقیه و پرستار کودک در این منطقه از غرب تهران را از سها بخواهید.

خدمات پرستاری در منزل چیتگر

چیتگر در غربی ترین قسمت های تهران واقع شده و ساکنین این منطقه از خیلی از مراکز درمانی وسط شهر دورند. برای همین استفاده از خدمات پرستاری در منزل در چیتگر منطقی است. این خدمات شامل تزریقات در منزل چیتگر، سرم تراپی در منزل، پرستار سالمند و کودک در منزل و سایر خدمات مراقبتی و درمانی در چیتگر می شود.
غرب تهران یکی از مناطق با کیفیت شهر است و بجز موارد بالا مناطق شهرک غرب، شهران، تهرانسر، حصارک، گیشا، ورداورد، آزادی، فردوس، دهکده المپیک، کن، طرشت و... نیز شامل خدمات پرستاری در منزل سها و انواع اقدامات مانند تزریقات، سرم تراپی، پرستار سالمند و پرستار کودک می شود.

همه چیز درباره پرستاری در منزل» کار مراکز پرستاری در منزل چیست؟

مراکز پرستاری در منزل مراکزی هستند که افراد متخصص در زمینه های مختلف پرستاری و مراقبتی را در صورت درخواست افراد به منزل ایشان اعزام می کنند. هدف این مراکز این است که راهی ایجاد کنند تا افراد بدون اینکه نیاز باشد از منزل خود خارج شوند به انواع خدمات بالینی مورد نظرشان دسترسی داشته باشند.

مراکز حرفه ای به طور معمول تیم کاملی از پزشکان، پرستاران، مراقبان سالمند و مراقبان کودک دارند که در صورت نیاز بتوانند آنان را به سرعت به تمام نقاط اعزام کنند.

اما مراکز خدمات مراقبتی خود به دو دسته تقسیم می شوند:

 • مراکزی که مراقب برای نگهداری و رسیدگی به امور سالمندان یا کودکان اعزام می کنند و گاهی خدمات دیگری مانند نظافت را نیز انجام می دهند.
 • مراکزی که در کنار پرستاری از کودک و سالمند، خدمات پزشکی و اقدامات پرستاری را نیز ارائه می دهند. این مراکز حتما باید مجوز رسمی از وزارت بهداشت برای فعالیت هایشان داشته باشند.

(نکته مهم: توجه کنید که هر مرکز خدمات درمانی در منزل اجازه فعالیت در زمینه اقدامات پرستاری را ندارد. به دلیل اینکه این امور به طور مستقیم با جان افراد در ارتباط هست برای آن سختگیری بیشتری می شود و فقط فقط سازمان ها و مراکز دارای مجوز وزارت بهداشت در این زمینه میتوانند فعالیت کنند.)

استفاده از خدمات مراکز مراقبتی درمانی در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

 • افرادی که به دلایلی مانند بیماری یا کهنسالی توانایی خروج از منزل و مراجعه به مراکز درمانی را ندارند.
 • افرادی که در اوقات تعطیلی مراکز به خدمات درمانی نیاز دارند و نمیتوانند تا باز شدن آن ها صبر کنند.
 • افرادی که دچار بیماری طولانی مدت می شوند و نمی خواهند یا نمی توانند برای مدت طولانی در بیمارستان بمانند.
 • افرادی که راحتی و آرامش خانه و منزل خودشان را ترجیح می دهند.
 • افرادی که به دلیل کهولت سن یا بیماری خودشان نمی توانند کارهای شخصی خود را انجام دهند و نیاز به کمک دارند.
 • مادر پدرهایی که نمیتوانند به طور دائم از نوزاد یا کودکشان مراقبت کنند و در کنارشان بمانند.
 • افرادی که به دلیل نگرانی از ابتلا به بیماری کرونا نمیخواهند از منزل خود خارج شوند.
 • افرادی که به بیماری کرونا مبتلا شده اند و باید خود را در منزل فرنطینه کنند.
مرکز پرستاری در منزل غرب تهران
خدمات پرستاری غرب تهران

خدمات ویژه سها در دوران کرونا

در تمام دنیا در دوران کرونا به کادر درمانی فشار زیادی آمد و این گروه با از خود گذشتگی برای سلامت جامعه کوشیدند. هر چند با بیمارستان های شلوغ و پر از بیمار کار آنان نیز بسیار سخت تر شد. مراکز درمانی در منزل مانند سها اما در این مدت کوشیدند تا با ارائه خدمات در منزل نیاز افراد را از رفتن به بیمارستان کاهش دهند تا هر چه سریع تر و بهتر با این بیماری مقابله شود.

خدمات مقابله با کرونا سها شامل دو بخش می شود:

ارائه خدمات به مبتلایان کرونا: کرونا بیماری سختی است و باید به بهترین شکل با آن مقابله کرد. اما ماندن در بیمارستان هم هزینه بالایی دارد هم ریسک ابتلا دیگر افراد را در پی دارد. برای همین مناسب تر است که در منزل با این بیماری مقابله کرد.

ارائه خدمات به افراد غیر کرونایی جهت مراجعه نکردن ایشان و کم کردن ریسک ابتلا: رفتن به مراکز درمانی هیچ وقت خوشایند نبوده و حالا با وجود بیماری کرونا ناخوشایند تر نیز شده است. امکان دارد این ویروس هنگام مراجعه افراد غیر کرونایی به بیمارستان به آنها انتقال یابد.

پرستار خانم در منزل

امکان اعزام پرستار خانم و آقا

برای راحتی هر چه بیشتر و احساس آرامش افراد سها سنتر همواره هم پرستار آقا و هم پرستار خانم آماده اعزام دارد، تنها کافی است نیاز خود را به یکی از این دو مورد اعلام کنید.

پرستار آقا در منزل

تماس شبانه روزی با مرکز سها سنتر:

مزایا و معایب استفاده از خدمات پرستاری در منزل در تهران

مزایای خدمات پرستاری در منزل

مزایای خدمات پرستاری در منزل

 • نیازی به خروج از منزل نیست که این باعث راحتی و آسایش افراد می شود.
 • مشکلاتی مانند ترافیک و ماندن در صف انتظار رفع می شوند.
 • افرادی که باید مدت طولانی از خدمات بهره ببرند به جای ماندن در بیمارستان در منزل شخصی می مانند که ارزان تر است.
 • حتی میتوان از پزشک در منزل استفاده کرد که با نسخه او اقدامات پرستاری صورت گیرد.
 • کودکان، سالمندان و بیماران در منزل شخصی خود راحت ترند و با محیط نزدیکی بیشتری دارند.
معایب خدمات پرستاری در منزل

معایب خدمات پرستاری در منزل

 • همه ی مراکز و پرستاران قابل اعتماد نیستند و ممکن است در مواقعی مشکل ایجاد شود.
 • تمام امکاناتی که در بیمارستان ها وجود دارد را نمی شود در منزل داشت برای همین در موارد خاص نمیتوان از پرستاری در منزل استفاده کرد.
 • نسخه پزشک برای اقدامات پرستاری نیاز است پس نمیتوان مستقیم و بدون نسخه از اقدامات پرستاری استفاده کرد.
 • در مورد کودکان یا سالمندان هنگام گرفتن مراقب و پرستار با توجه به این که کمتر از منزل خارج می شوند ممکن است منزوی شوند.

پرستار شبانه روزی در غرب تهران

سها سنتر برای پاسخ به نیازهای متفاوتی که افراد به خدمات پرستاری و مراقبتی پیدا می کنند خدمات خود را بسیار متنوع ارائه می دهد. برای افرادی که تنها به یک خدمت نیاز دارند پرستار اعزام می شود و بعد از پایان کار منزل را ترک می کند. اما برای افرادی که به خدمات بیشتری نیاز دارند یا زمان بیشتری برایشان نیاز است، پرستار در منزل می ماند. میتوان از خدمات پرستار یا مراقب روزانه استفاده کرد یا از پرستار شبانه روزی که در این حالت پرستار به صورت 24 ساعته در منزل شخص می ماند. 

پرستار شبانه روزی برای افراد زیر مناسب است:

 • سالمندانی که تنها زندگی میکنند و بهتر است کسی در کنارشان باشد و از ایشان مراقبت کند.
 • کودکانی که پدر و مادر بنا به دلایلی برای مدتی نمیتوانند از آنها خودشان به طور کامل مراقبت کنند.
 • بیمارانی که نیاز است تا یک فرد حرفه ای در کنارشان باشد تا در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهد.
پرستار شبانه روزی در غرب تهران

درخواست اقدامات پرستاری در غرب تهران

مجموعه سها هر اقدام پرستاری که افراد به آن نیاز داشته باشند را ارائه می دهد اما مهترین و بیشترین در خواست ها برای خدماتی مانند تزریقات در منزل تهران، سرم تراپی در منزل، پانسمان در منزل، کشیدن نخ بخیه و تعبیه لوله معده است. اگر به حضور پرستار در منزل برای این اقدامات نیاز دارید فرم زیر را پر کنید.

پرستار بچه در منزل غرب تهران

بچه ها در سنین مختلف رشد نیاز به مراقبت و توجه بسیاری دارند. سنین نوزادی، کودکی و نوجوانی سنین حساسی است که شخصیت اصلی افراد را شکل می دهد و اتفاقاتی که در این دوران برای افراد می افتد تا آخر عمر در ضمیر ناخودآگاه شان باقی می ماند. از این جهت باید به بهترین شکل از آنها مراقبت شود.

بسیاری از افراد خود خانه دارند و میتوانند در خانه بمانند و از کودکان مراقبت کنند اما همه این امکان را ندارند. در جوامع امروزی در سراسر دنیا به دلیل شرایط زندگی معمولا هم زن هم مرد کار می کنند و در ساعاتی که نیستند کودک تنها می ماند. همین باعث فراگیری babysitter، nanny یا پرستار کودک شده است. پرستار بچه در ساعاتی که پدر و مادر نیستند در خانه حاضر می شود و از بچه ها مراقبت می کند. و در صورت نیاز و خواست پدر و مادر در کارهای کودک مانند تکالیف و مدرسه به او کمک می کند یا به کارهای منزل رسیدگی می کند.

بعضی از کودکان هستند که متاسفانه از سنین کودکی با بیماری های خاص یا ناهنجاری هایی درگیرند که گاها پدر و مادرها نمی دانند با آنها باید چگونه برخورد کنند. در این شرایط پرستاران تعلیم دیده که تجربه کار با چنین کودکانی را دارند بهترین گزینه هستند؛ زیرا آنها علاوه بر کمک به کودک در برابر بیماری و مشکل او، میدانند که از لحاظ روحی چگونه باید با کودک رفتار کنند تا کودک اذیت نشود.

در چه مواقعی استخدام پرستار کودک مناسب است؟

 • پدر و مادر هر دو شاغل اند و کسی نیست که از کودکان مراقبت کند.
 • یکی از والدین به دلایلی مانند جدایی، ماموریت کاری یا فوت نیست و والد دیگر تنهاست و به کمک نیاز دارد.
 • کودک دچار مشکلاتی مانند بیماری است که پدر مادر نمی دانند چکار باید بکنند.
 • نوزاد به دنیا آمده فرزند اول است و پدر مادر تجربه کافی در بچه داری ندارند.

ویژگی های پرستار کودک چیست؟ پرستار کودک چه وظایفی دارد؟

 • مراقبت از کودک در زمان نبود پدر مادر مانند ایمنی کودک، غذا دادن به او، تعویض لباس یا پوشک، استحمام کودک و…
 • بازی با کودک و ایجاد سرگرمی و محیط شاد
 • کمک کردن در یادگیری اصول اجتماعی و کمک در یادگیری مباحث درسی
 • خانه داری در صورت نیاز مانند نظافت، آشپزی و…
 • رفع مشکلات کودک با حوصله و مهربانی

افرادی که در غرب تهران زندگی می کنند برای درخواست پرستار بچه میتوانند با سها تماس بگیرند و در زمان کوتاهی از خدمات آن بهره ببرند. در ادامه صفحه می توانید قیمت پرستار بچه شبانه روزی در سها سنتر را ببینید.

پرستار سالمند در غرب تهران

پرستاری و نگهداری از سالمند در منزل روز به روز محبوبیت بیشتری پیدا می کند زیرا به این شیوه سالمندان در خانه شخصی احساس راحتی بسیار بیشتری می کنند. برخی از سالمندان به دلیل کهنسالی خیلی از کارهای شخصی خودشان را نمی توانند به درستی و راحتی انجام بدهند که این باعث ناراحتی و از بین رفتن انگیزه در آنها می شود. یا برخی از آنها به بیماری هایی مبتلا می شوند که آنها را اذیت می کند و زندگیشان سخت می شود. پرستاران سالمند به جهت تحصیلاتی که دارند و دوره هایی که دیده اند، و تجربه ای که از کار کردن با سالمندان متفاوت به دست آورده اند میدانند که چگونه میتوانند از مشکلات سالمندان کم کنند و زندگی آنها را آسان کنند. زیرا پرستار سالمند نه تنها از لحاظ جسمی بلکه از لحاظ روحی نیز کمک بزرگی به این عزیزان می کند.

در گذشته خانه سالمندان انتخاب اول افرادی بود که خود توانایی نگهداری از سالمندشان را نداشتند. اما جدای از مزیت هایی که این خانه ها میتوانند داشته باشند، اکثر سالمندان از آنها خوششان نمی آید زیرا احساس فراموش شدگی می کنند و فکر می کنند این گونه فرزندان و عزیزانشان به ایشان سر نمی زنند. به همین دلیل با گذر زمان تمایل افراد برای پرستاری و مراقبت از سالمندشان در منزل شخصی بیشتر می شود.

در چه مواقعی استخدام پرستار سالمند مناسب است؟

 • فرزندان و نزدیکان فرد سالمند همه سرکار می روند و کسی نیست که از او مراقبت کند.
 • سالمند مشکلاتی دارد که مراقبت از او را برای افراد سخت می کند و آنها به کمک نیاز پیدا می کنند.
 • سالمند دچار بیماری است که باید پرستاری از نزدیک مراقب او باشد.
 • سالمند تنهاست و به یک همدم نیاز دارد تا با او باشد.

ویژگی های پرستار سالمند چیست؟ پرستار سالمند چه وظایفی دارد؟

 • مراقبت های شخصی سالمند مانند کمک به لباس پوشیدن و دراوردن، استحمام، دادن وعده های غذایی، کمک به استفاده از سرویس بهداشتی یا پوشک و…
 • در صورت نیاز، خانه داری مانند نظافت و آشپزی
 • روحیه دادن به سالمند و کمک به بهبود شرایط روحی او
 • کمک و همراهی با سالمند در کارهای مورد علاقه او

مرکز پرستاری از سالمند در منزل تهران سها در تلاش است تا خدمات مراقبتی از افراد مسن را هر چه راحت تر و بهتر کند. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با سها تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

استخدام پرستار غرب تهران
موارد مهم که هنگام استخدام پرستار برای حضور در منزل باید در نظر داشت:
 • برای اقدامات پرستاری نسخه و تجویز پزشک نیاز است.
 • مراکز خدمات درمانی در منزل امکان اعزام پزشک را نیز برای معالجه بیمار دارند که بعد از آن خدمات میتواند انجام شود.
 • حتما باید تمام مواد استفاده شونده تمیز و استریل باشند تا هر گونه آلودگی مشکلی ایجاد نکند.
 • پس از اقدامات باید مواد مصرفی استفاده شده دور ریخته شوند.
 • فضایی که بیمار در آن است نیز باید تمیز و بهداشتی باشد.
 • پرستار باید در این کار ماهر باشد و تجربه کافی داشته باشد تا به بهترین شکل این عمل را انجام دهد.

هزینه پرستاری در منزل غرب تهران سال 1401

جهت احترام به افراد و برای راحتی انتخاب ایشان در جداول زیر قیمت های پرستاری در منزل در غرب تهران آورده شده است. این قیمت ها قیمت های پایه هستند و در صورتی که شما مورد خاصی داشته باشید میتوانید با تماس با ما از قیمت دقیق مطلع شوید.

تعرفه اقدامات پرستاری در منزل غرب تهران

نام خدمت
تعرفه (تومان)
سرم تراپی بدون اقامت پرستار
220,000
سرم تراپی با نیم ساعت اقامت پرستار
270,000
سرم تراپی با یک ساعت اقامت پرستار
340,000
هر تزریق داخل سرم (غیر از آنتی بیوتیک)
20,000
هر تزریق داخل سرم (آنتی بیوتیک)
70,000
تزریق عضلانی یک تزریق
150,000
تعبیه سوند
240,000
تعبیه NG (لوله کاواژ)
300,000
پانسمان (قیمت پایه)
200,000
کشیدن بخیه (قیمت پایه)
180,000
کنترل فشار خون
150,000
انما
400,000
درمان زخم بستر (قیمت پایه)
300,000
 • کلیه خدمات پرستاری توسط نیروهای مجرب و تعلیم دیده سها صورت میگیرد.
 • در صورت درخواست چند خدمت همزمان، خدمت دوم مشمول تخفیف می گردد.
 • هزینه مواد مصرفی در مواردی مثل پانسمان و سونداژ و… به صورت جداگانه اخذ می­گردد.
 • در موارد درخواست اورژانسی و شبانه، به تعرفه­‌های فوق 20% اضافه می شود.
 • در موارد متفرقه جهت اطلاع از تعرفه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مرکز خدمات مراقبی در منزل سها

به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

شرکت خدمات پرستاری غرب تهران

سها سنتر با قرارگیری در محله جنت آباد در غرب تهران واقع شده است. اگرچه که خدمات این شرکت به تمام مناطق تهران است اما در غرب واقع شدن آن اعزام پرستاران را به مناطق غربی سرعت می بخشد.

به طور کلی مناطق غرب تهران شامل محله های پونک، صادقیه، ستارخان، جنت آباد، شهران، شهر زیبا، طرشت، چیتگر، گیشا، شهرک اکباتان، گیشا، شهرک غرب، تهرانسر، آزادی، حصارک، فردوس، کن، ورداورد، دهکده المپیک، شهرک راه آهن و بسیاری مناطق دیگر می شود.

اگر شما نیز دنبال یک شرکت خدمات پرستاری در غرب تهران هستید میتوانید با شماره های سها سنتر تماس بگیرید.

برای استخدام پرستار خصوصی در منزل و استفاده از خدمات پرستاری در منزل در تهران با سها سنتر در ارتباط باشید.

مزیت‌های مرکز خدمات بالینی در منزل سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

پرسنل مجرب

قیمت مناسب خدمات

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول خدمات پرستاری در منزل غرب تهران

مزیت خدمات پرستاری در منزل چیست؟

خدمات پرستاری در منزل مزیت های زیادی دارد از جمله راحتی و آسایش برای افراد، نماندن در ترافیک و صف های انتظار، شبانه روزی بودن خدمات، هزینه به صرفه نسبت به ماندن در بیمارستان و امنیت بیشتر در برابر ابتلا به بیماری هایی مانند کرونا.

قیمت پرستاری در منزل در غرب تهران چقدر است؟

خدمات سها بسیار متنوع است و هزینه ها با توجه به نوع خدمات متفاوت است، قیمت تمام موارد مانند پرستار سالمند، پرستار کودک، تزریقات، پانسمان، سرم تراپی و… را میتوانید در قسمت تعرفه ها ببینید.

مدت زمان اعزام پرستار به منزل چقدر است؟

دبه غیر از مواردی مانند پرستار سالمند یا پرستار کودک که اورژانسی نیستن پرستار در سریع ترین زمان ممکن در منزل شما حاضر خواهد شد. در صورت حضور شما در غرب تهران این فرایند تسریع خواهد شد.

پرستارانی که به منزل می آیند قابل اعتماد اند؟

به دلیل حساسیتی که خدمات پرستاری در منزل دارد سخت گیری شدیدی هنگام انتخاب کارمندان می شود. بهترین افراد واجد شرایط بدون هیچ گونه سابقه کیفری انتخاب می شوند و در صورت هر گونه بازخورد منفی ای به شدت با ایشان برخورد می گردد. تمام تلاش بر این است تا خیال افراد هر چه بیشتر راحت باشد.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 8 =

‫5/5 ‫(1 نظر)

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل