Skip to content

خدمات پرستاری در منزل

اگر به هر دلیلی نیاز به استفاده از انواع خدمات درمانی و پرستاری در منزل از جمله تزریقات، سرم تراپی، پانسمان، درمان زخم، کشیدن بخیه و… دارید بهترین راه حل سها سنتر است.

متخصصان و پرستاران سها در کوتاه ترین زمان ممکن برای خدمت رسانی به منزل شما خواهند رسید، تنها کافی است فرم زیر را پر کنید یا با سها تماس بگیرید.

از خانه خارج نشوید!

و از خدمات درمانی مراقبتی سها در منزل خود بهره مند شوید

تعرفه خدمات پرستاری در منزل سال 1402

یکی از اصولی که ما در سها دنبال می کنیم شفافیت در همه موارد است. یکی از این موارد مهم هزینه و قیمت خدمات ارائه شده است. ما در جدول زیر قیمت روز خدمات پرستاری در منزل در سال 1401 مرکز سها را برای شما قرار داده ایم. برای این خدمات تعرفه و نرخ ثابتی در سراسر کشور وجود ندارد و هر موسسه قیمت خدمات خودش را دارد که با مقایسه بین قیمت خدمات پرستاری در منزل سها با سایر موسسات میتوانید متوجه مناسب بودن قیمت ها در سها بشوید.

ما تلاش خود را کرده ایم تا با پایین نگه داشتن قیمت های خدمات پرستاری در منزل به جا افتادن این خدمات در ایران کمک کنیم تا روز به روز شاهد بهبود آنها و راحتی خانواده های بیشتری باشیم.

نام خدمت
تعرفه (تومان)
سرم تراپی بدون اقامت پرستار
220,000
سرم تراپی با نیم ساعت اقامت پرستار
270,000
سرم تراپی با یک ساعت اقامت پرستار
340,000
هر تزریق داخل سرم (غیر از آنتی بیوتیک)
20,000
هر تزریق داخل سرم (آنتی بیوتیک)
70,000
تزریق عضلانی یک تزریق
170,000
تعبیه آنژیوکت (بیمار بدرگ و شیمی درمانی)
250,000
تعبیه سوند
240,000
تعبیه NG (لوله گاواژ)
300,000
پانسمان (قیمت پایه)
200,000
کشیدن بخیه (قیمت پایه)
180,000
کنترل فشار خون
150,000
انما
400,000
درمان زخم بستر (قیمت پایه)
300,000
 • کلیه خدمات پرستاری توسط نیروهای مجرب با حداقل مدرک کارشناس پرستاری صورت می گیرد.
 • در صورت درخواست چند خدمت همزمان، خدمت دوم مشمول تخفیف می گردد.
 • هزینه مواد مصرفی در مواردی مثل پانسمان و سونداژ و… به صورت جداگانه اخذ می­گردد.
 • در موارد درخواست اورژانسی و شبانه، به تعرفه­‌های فوق 20% اضافه می شود.
 • در موارد متفرقه جهت اطلاع از تعرفه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مرکز خدمات مراقبی در منزل سها

به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

پرستاری در منزل » راه حل مقابله با کرونا

یکی از خدمات مهم سها سنتر ارائه خدمات پزشکی و پرستاری به بیماران مبتلا به کوئید 19 است. مبتلایان به این بیماری به علت این که باید قرنطینه شوند و نباید با دیگر افراد در ارتباط باشند از خدمات پرستاری در منزل خود و در قرنطینه بهره می برند.

تیم درمانی ما با رعایت کامل پروتوکل های بهداشتی هر چه در توان دارند را انجام می دهند تا شرایط برای مبتلایان هر چه آسان تر شود و بیماری ایشان زود تر بهبود یابد.

خدمات پرستاری در منزل 24 ساعته سها

همه ما در اطراف خودمان افرادی را داریم که به دلایل مختلف مانند کهولت سن، بیماری و مشکلات جسمی توان خارج شدن از منزل را به آسانی ندارند. در گذشته در چنین مواردی هنگامی که به خدمات پزشکی و پرستاری ای مانند تزریقات یا سرم تراپی نیاز میشد، همراهان باید بیمار را به سختی به یک بیمارستان یا مرکز درمانی می رساندند و دوباره بر میگرداندند، اما چند سالی است موسسات خدمات درمانی در منزل به وجود آمده اند که به منزل بیمار می آیند و دیگر نیازی به خروج بیمار از خانه نیست. استفاده از خدمات این موسسات به جای رفتن به مراکز درمانی چند مزیت دارد:

مرکز پرستاری در منزل

راحتی بیمار

مطمئنا حتی برای افراد بدون محدودیت خاص هم مراجعه به مراکز درمانی مشکلات خودش را دارد. رسیدن به بیمارستان یا مرکز درمانی در ترافیک و شلوغی از یک طرف، ماندن در صف انتظار نوبت از طرف دیگر باعث می شود این فرایند برای اکثر افراد دشوار باشد. در مقابل وقتی پرستار یا پزشک در منزل شخصی حاضر می شوند، او در خانه راحت خود است و هیچ زمانی نیز از او تلف نمی شود. حال اگر برای فردی حرکت کردن مشکل باشد، راحتی آمدن پرستار به منزل نمود بسیار بیشتری پیدا می کند.

خدمات پرستاری در تهران شبانه روزی

در هر موقع از شبانه روز

مشکلات خبر نمی کنند و در هر موقعی از شبانه روز اتفاق می افتند. در این شرایط بسیاری از افراد امکان رسیدن به مراکز را در ساعات خاصی از روز ندارند. از آن گذشته اکثر مراکز ساعات مشخصی برای ارائه خدمات دارند و پیدا کردن مراکز شبانه روزی خود چالشی دیگر است. حال در این شرایط موسسات خدمات پرستاری در منزل افرادی را آماده دارند که به منزل شما بفرستند تا دیگر مشکل پیدا کردن بیمارستان را در ساعات خاص نداشته باشید.

پرستاری در منزل کرونا

امنیت بیشتر در برابر کرونا

آمدن کرونا خیلی چیزها را در دنیا تغییر داد. مراقبت های بهداشتی خیلی از قبل جدی تر گرفته شد و سلامتی اهمیت بیشتری پیدا کرد. همه ی افراد به خصوص افراد دارای بیماری و مشکلات جسمی باید فاصله اجتماعی را رعایت کنند و تا حد امکان با افراد کمتری در ارتباط باشند. خدمات پرستاری در منزل این امکان را فراهم می کند تا بدون رفتن به مراکز درمانی و بیمارستان های شلوغ، اقدامات مورد نیاز بر روی فرد در خانه خودش که امن ترین جاست انجام پذیرد.
پرستار خانم در منزل

امکان اعزام پرستار خانم و آقا

پرستار آقا در منزل

تزریقات شبانه روزی در منزل

یکی از مهم ترین خدماتی که سها ارائه می دهد تزریقات در منزل است. افراد به دلایل متفاوتی که در ادامه به آنها می پردازیم به تزریقات مختلف نیاز پیدا میکنند اما رفتن به یک مرکز درمانی برای این تزریق کار زمانبر و در بعضی مواقع دشواری است. برای همین بسیاری از خدمات تزریق در منزل سها استفاده می کنند. به طور کلی تزریقات به دو سری کلی تزریقات با آمپول و سرنگ و تزریقات وریدی و با سرم تقسیم میشود:

تزریقات با آمپول و سرنگ در منزل

تزریقات با آمپول در موارد پزشکی ای استفاده می شود که نیاز است یک دارو به بیمار تزریق شود. در بسیاری از بیماری ها تزریقات بهتر و سریع تر از دارو مریض را خوب میکنند و خیلی از بیمار ها نیز فقط باید دارو تزریق شود. اما این تزریق خود به چند نوع مختلف تقسیم می شود که در موقعیت های مختلف بکار می روند:

تزریقات شبانه روزی در منزل
تزریق پوستی در منزل

تزریق داخل پوستی (Intradermal):

در این نوع تزریق نیازی نیست که سوزن خیلی عمیق در بدن فرو رود و تنها کافی است که به لایه دِرم که لایه فوقانی پوست است نفوذ کند. سوزن مورد استفاده در این تزریق کوچک است و این نوع تزریق برای انواع واکسیناسیون، درمان بیماری هایی همچون سل و تست آزمایش های آلرژی استفاده می شود. برای این موارد تزریق به لایه درم که در زیر اپیدرم است کفایت می کند. این تزریق بیشتر در ناحیه بازو و کمر انجام می شود.

تزریق زیر جلدی (Subcutaneous):

منظور از تزریق زیر جلدی، تزریق در لایه چربی واقع شده در زیر پوست و بالای ماهیچه است. این تزریق تقریبا هیچ عوارض جانبی ای ندارد و هنگامی از آن استفاده می شود که دارو باید آرام در بدن جذب شود. از موارد استفاده از این تزریق میتوان به تزریق مورفین و یا انسولین اشاره کرد. این نوع تزریق عمدتا با استفاده از سوزن های طبیعی انجام می شود و در قسمت هایی مانند بازو، شکم و ران پا زده می شود.

تزریق زیرجلدی در منزل
تزریق عضلانی در منزل

تزریق عضلانی (Intramuscular):

مرسوم ترین نوع تزریق با آمپول همین تزریق عضلانی است که در آن دارو به طور مستقیم به عضله ها تزریق می شود. دلیل آن این است که عضلات خون زیادی دارند و باعث می شوند حجم زیادی از دارو خیلی سریع در سراسر بدن پخش شود. اکثر دارو ها مانند پنی سیلین و ویتامین های مختلف به این روش تزریق می شوند که روش ایمنی هم هست. قسمت های بدن که برای این نوع از تزریق مناسب است شامل باسن، ران و بازوها می شود.

باید گفت که در انواع تزریقات اندازه سوزن متفاوت است و هر چه نیاز باشد سوزن به لایه های درونی تر برود طول آن بیشتر است. در نتیجه کوتاه ترین سوزن برای تزریق داخل پوستی و بلند ترین آن برای تزریق عضلانی است.

بعضی از بیماری ها هستند مانند دیابت که ثابت اند و بیمار مبتلا به آن باید همواره انسولین تزریق کند. در مقابل آن بعضی بیماری ها هستند که مقطعی اند و بیمار به باید یک یا چند بار تزریق انجام دهد تا به بهبودی برسد. در هر دوی این موارد میتوان از خدمات تزریقات در منزل استفاده کرد. در صورت استفاده از تزریقات در منزل بیمار نیاز نیست که از منزل خارج شود و پرستار با حضور در منزل فرد هر تزریقی که او نیاز داشته باشد (تزریق داخل پوستی، تزریق زیرجلدی یا تزریق عضلانی) را با استفاده از تجهیزات مناسب انجام می دهد.

قیمت تزریق در منزل
تزریقات در منزل تهران
موارد مهم که هنگام تزریقات در منزل باید در نظر گرفت:
 • برای تزریقات نسخه و تجویز پزشک نیاز است.
 • مراکز خدمات درمانی در منزل امکان اعزام پزشک را نیز برای معالجه بیمار دارند که بعد از آن تزریقات میتواند انجام شود.
 • حتما باید تمام مواد استفاده شونده تمیز و استریل باشند تا هر گونه آلودگی مشکلی ایجاد نکند.
 • پس از هر بار تزریق باید مواد مصرفی استفاده شده دور ریخته شوند.
 • فضایی که بیمار در آن است نیز باید تمیز و بهداشتی باشد.
 • فرد تزریق کننده باید در این کار ماهر باشد و تجربه کافی داشته باشد تا به بهترین شکل این عمل را انجام دهد.

هزینه تزریقات در منزل

برای تزریقات در منزل قیمت پایه در نظر گرفته می شود اما در موارد خاص اما ممکن است این قیمت افزایش یابد که شما برای اطمینان میتوانید با ما تماس بگیرید و بپرسید. این هزینه ای که بابت تزریق در منزل می دهید با توجه به اینکه دیگر نیازی به خروج از منزل نیست هزینه معقولانه و بسیار مناسبی است.

مجموعه سها با هدف راحتی و آسایش بیماران اقدام به فرستادن پزشک و پرستار به منزل ایشان می نماید. اگر شما هم میخواهید از این خدمات استفاده کنید تنها کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

سرم تراپی در منزل

تزریقات IV یا وریدی که در در آن دارو مستقیم به درون رگ زده میشود تا اثر بخشی بالایی داشته باشد اصلی ترین راه برای تزریقات به بیماران بستری است. تزریقات وریدی که بسیاری آنرا به سرم تراپی می شناسند برای تزریق مداوم استفاده میشود که مدت زمانی طول میکشد. همچنین از این روش، برای تغذیه افرادی که توانایی تغذیه از طریق دستگاه گوارش را ندارند، استفاده می­شود و بدین وسیله قسمت اعظم نیازهای غذایی بدن را تامین می­کند. به طور کلی عمل تزریقات وریدی به دو صورت انجام می شود:

سرم تراپی در منزل تهران

تزریق داخل مفصلی (Intraarticular).

در این نوع تزریق دارو به مفصل تزریق میشود که علاوه بر اعمال دارو به آن باعث می شود مایعات اضافه مفصل از آن خارج شود. این تزریق برای درمان بیماری هایی همچون التهاب تاندون، آرتروز و نقرس کاربرد دارد.

تزریق داخل صفاقی (Intraperitoneal).

این نوع تزریق در موارد خاص مانند بیمارن مبتلا به سرطان که تحت شیمی درمانی قرار می گیرند استفاده می شود. به دلیل حساسیت بالای آن، پرستار تزریق کننده حتما باید دارای توانایی این کار باشد.

سرم تراپی در منزل تهران

همچنین خود سرم ها که در موارد مختلف استفاده می شوند به دو نوع کلی زیر وجود دارند:

تزریق قطره ای :

در این روش سرم تراپی یک کیسه مایع به یک پایه آویزان است که با یک سوزن به داخل رگ بیمار متصل است. از درون این کیسه مایع و دارو به صورت قطره قطره و در حجم مورد نیاز در یک زمان مشخص به درون بدن بیمار منتقل می شود. یک محفظه نیز وجود دارد که هم باعث می شود هوا به جریان خون وارد نشود هم برای تنظیم قطره های از آن استفاده می شود.

تزریق پمپی:

در این نوع از سرم تراپی یک پمپ به سرم اضافه می شود که میزان ورود دارو در محدوده زمانی را به صورت دقیق تر کنترل میکند. خود این نوع از سرم تراپی خود به دو نوع تزریق با سرنگ و پمپ های حجمی تقسیم می شوند که میزان فشار دادن پیستون سرنگ را کنترل میکنند. در مجموع از این روش برای افزایش دقت و کنترل بهتر سرعت استفاده می شود.

تزریق سرم در منزل

متاسفانه در دنیا بیماری های جدی و سخت زیادی وجود دارد اما خوشبختانه علم پزشکی توانسته اکثر آنها را درمان کند یا روند آنها را تسهیل کند. یکی از روش هایی که برای بهبود بیماری ها بسیار استفاده می شود سرم تراپی است. از جمله بیماری هایی که نیاز به سرم تراپی دارد 

 • تزریق خون برای بیماران تالاسمی
 • تزریق فاکتورهای انعقادی برای بیماران هموفیلی
 • کمک به شیمی درمانی برای بیماران سرطانی
 • کمک به روند بهبود پس از عمل جراحی برای بیماران مختلف
 • کمک به استقامت بدن در مواجه با بیماری هایی مانند ایدز، مشکلات تنفسی، معلولیت و ضعف حرکتی، نقص ایمنی، نارسایی قلب و ام اس.

علاوه بر این بیماری های جدی بیماری های دیگری نیز هست که نیاز به سرم تراپی دارد تا روند درمان سریع تر طی شود. مانند سرماخوردگی ها پیشرفته، انواع آنفولانزا و کرونا.

وصل سرم در منزل این مزیت را دارد که بیمار میتواند بدون کمترین مشکلی تمام موارد مورد نیازش را بدون نگرانی بابت پیدا کردن یک مرکز درمانی مناسب، شلوغی و ترافیک و مشکلات دیگر دریافت کند.

قیمت وصل سرم در منزل

هزینه سرم تراپی در منزل

قیمت سرم تراپی یک قیمت پایه دارد اما موارد خاص و بیماری های خاص که نیاز به توجه و وقت بیشتر و تدریجی تر است و پرستار باید در کنار بیمار بماند هزینه ها را بالاتر میبرد که از قبل میتوانید با تماس با ما از آن مطلع شوید. 

در مجموع هزینه ای که شما برای سرم تراپی در منزل تهران میپردازید با توجه به اینکه هزینه های جانبی مانند رفت آمد حذف می شود و در وقت شما صرفه جویی بزرگی می شود انتخاب هوشمندانه ای است.

هزینه سرم تراپی در منزل
چند مورد مهم که باید هنگام سرم تراپی در منزل در نظر داشته باشید:
 • برای سرم تراپی تجویز و تایید پزشک ضروری است و یک پرستار حرفه ای باید بعد از تایید پزشک اقدام به این عمل کند.
 • مراکز مراقبتی و پزشکی مانند سها این امکان را ایجاد میکنند تا شما بتوانید از حضور پزشک در منزل و معاینه او بهره ببرید و در صورت نیاز اقدام به سرم تراپی کنید.
 • برای سرم تراپی در منزل به دارو و تجهزات پزشکی نیاز است که در صورت تمایل مراکزی مانند سها همه آنها را برای شما فراهم میکنند.
 • به طور عمومی برای تزریق سرم به دارو یا ماده تجویز شده، کاتتر یا کانولا، یک پایه مخصوص سرم و وسایل استریلیزاسیون نیاز است.
 • به دلیل حساسیت در سرم تراپی و تزریقات وریدی و خطرات احتمالی ای که در صورت اشتباه انجام دادن آن میتواند پیش بیاید طبق دستور وزارت بهداشت تنها متخصصان درای مجوز میتوانند این کار را انجام دهند.
تزریقات اصولی در خانه
چرا باید تزریقات درست و اصولی انجام شود؟

علم پزشکی و پرستاری چون با جان و سلامت انسان ها ارتباط مستقیم دارند حساسیت بسیار بالاتری نیز دارند. در هر بخش آن یک خطای کوچک میتواند عواقب بسیار بدی به همراه داشته باشد. تزریقات و سرم تراپی نیز همینگونه اند و اگر به صورت کاملا درست و بهداشتی انجام نشوند عواقبی خواهند داشت از جمله:

عفونت: استفاده از سرنگ آلوده و یا عدم انجام صحیح ضدعفونی محل تزریق، می‌تواند میکرو ارگانیسم‌های بیماری‌زا را وارد بدن نماید. اگر محل تزریق به صورت مناسب تمیز نشود، می‌تواند باعث عفونت خون (سپسیس) شود که بسیار خطرناک است و سریعاً باید مداخلات درمانی صورت گیرد.

مشکلات داخلی: ممکن است تزریق عضلانی و وریدی، باعث خونریزی داخل بافت و هماتوم، آسیب به عصب و فلج عضله، انقباض عضله و فیبروز و فلبیت گردد و قطعاً انجام این نوع تزریقات توسط کارشناسی که به آناتومی بدن آشنا باشد، می‌تواند این عوارض را به حداقل برساند.

درد: با توجه به اینکه در هنگام تزریق پوست سوراخ می‌شود، ایجاد درد غیر قابل اجتناب است. هرچند مهارت فرد انجام دهنده تزریق در این میان بسیار مهم است و میتواند این درد را به حداقل برساند.

اما راه حل هایی که میتواند خطرات و عوارض را به حداقل برساند: استفاده از یک سرنگ جدید، استریل و مناسب برای انجام ایمن تزریق مهم است. توصیه میشود برای انجام یک تزریق آسپتیک مناسب، پرستار از دستکش، روپوش و ماسک استفاده کند. پرستار باید اصول استریلیته و جلوگیری از لمس سطوح غیراستریل با موارد استریل را رعایت کند. و اما بخش مهمی از مهارت با تجربه به دست می آید که بهتر است در این زمینه به سراغ افراد با تجربه بالا بروید.

تزریقات اصولی در خانه
برای استفاده از اقدامات پرستاری در منزل با ما در ارتباط باشید.
پانسمان زخم در منزل تهران

پانسمان زخم در منزل

یکی از خدمات پرستاری که مجموعه سها ارائه می دهد تعویض پانسمان در منزل است. پانسمان (Pansement) نوعی پوشش محافظتی است که بر روی زخم قرار میگیرد تا زمان ترمیم زخم را بهبود بخشد. پانسمان به دلایلی مانند کنترل خونریزی، جلوگیری از ورود آلودگی و میکروب به زخم، فراهم کردن دما و رطوبت مناسب برای زخم و در کل تسریع در روند بهبودی زخم واجب است.

 

به طور کلی دو نوع زخم داریم: زخم باز و زخم بسته

زخم های بسته مانند تاول چون راهی برای خروج خون ندارند نیازی به پانسمان ندارند. اما در مورد زخم های باز به دلیل اینکه ممکن است زخم گسترش پیدا کند و یا باعث عفونت شود پانسمان انجام می شود.

پانسمان زخم های خشک و پانسمان زخم های تر

یکی از موارد مهم هنگام پانسمان که پرستاری که این کار را انجام می دهد باید در نظر داشته باشد خشکی یا تری زخم است. زخم تر زخمی است که هنوز خونریزی دارد و زخم خشک زخمی است که دیگر خونریزی ندارد اما پوست اضافه و ترشحات در اطراف زخم وجود دارد. برای زخم های تر در بعضی مواقع طی روز چند بار باید پانسمان عوض شود اما برای زخم های تر عموما یک بار در روز کافی است.

انواع پانسمان زخم در منزل

مراحل پانسمان توسط پرستار در منزل

 • در اولین قدم محل زخم به خوبی و با مواد بهداشتی شسته می شود. اما اگر زخم خیلی عمیق و دارای خونریزی باشد نباید شسته شود بلکه باید روی زخم با پارچه تمیز و استریل پوشیده شود.
 • در قدم بعدی باید خونریزی کنترل شود، مانند فشردن پوست در قسمت زخم شده و نزدیک کردن لایه های زخم به هم
 • و در آخرین قسمت با دست های کاملا ضد عفونی شده پانسمان صورت میگیرد که بسته به زخم میتواند هر یک از انواع آن مانند گاز، فوم، کامفیل و… باشد.
پانسمان پرستار در منزل

چه کسانی به پانسمان نیاز دارند؟ دلایل پانسمان زخم در خانه

وقتی زخمی در بدن ایجاد می شود باید جلوی پیشروی آن را گرفت و آن را پانسمان کرد مانند مواقعی که فرد دچار زخم هایی مانند زخم جراحی، زخم بستر، زخم دیابتی، زخم عروقی، زخم نوروپاتی می شود. این زخم ها حتما باید پانسمان شوند اما مزیت پانسمان و تعویض آن در منزل چیست؟

 1. اول از همه بسیاری از افراد توانایی خارج شدن از خانه را به آسانی ندارند، مانند افراد مسن و ناتوان، یا افرادی که تازه عمل جراحی کرده اند و دوران نقاهت را می گذرانند. برای افرادی که نمیتوانند از خانه خارج شوند و نمیخواهند در بیمارستان بستری بمانند بهترین کار ماندن در خانه و استفاده از پرستار خصوصی در منزل است.
 2. حتی اگر فردی توانایی خارج شدن از منزل را داشته باشد اما دلایل مختلفی مانند ترافیک و شلوغی و عدم دسترسی همیشگی به مراکز درمانی باعث می شود پانسمان و تعویض پانسمان در منزل بهتر و مناسب تر باشد.
 3. افراد نگران سرایت و ابتلا به بیماری های مسری مانند کرونا را ندارند و با خیال راحت در منزل تمیز خودشان تحت پانسمان قرار میگیرند.

سایر خدمات پرستاری سها سنتر

اقدامات پرستاری در خانه سها

کشیدن بخیه در منزل

یکی دیگر از خدمات سها سنتر کشیدن بخیه های جراحی است. بخیه های استفاده شده در عمل های جراحی به دو نوع جذبی و غیر جذبی اند. بخیه های جذبی بعد از مدتی به پوست جذب می شوند و ضرری هم برای آن ندارند. اما برای بخیه های غیر جذبی باید شما دوباره به مرکز درمانی مراجعه کنید تا این بخیه ها را در بیاورید. مگر این که از خدمات کشیدن بخیه در منزل استفاده کنید که دیگر نیاز به خروج از خانه ندارید و پرستار در منزل شما حاضر شده و خیلی راحت این کار را برای شما انجام خواهد داد.

اقدامات پرستاری در خانه سها

تعویض سوند در منزل

سوند یا سونداژ ادراری یک روش برای تخلیه و جمع آوری ادرار در افراد بیمار و دارای محدودیت است. مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار، احتباس ادرار، جراحی بر روی پروستات یا دستگاه تناسلی، اسکلروز چندگانه، آسیب نخاعی، دمانس باعث میشوند که فرد برای دفع ارار نیاز به سوند داشته باشد. به دلیل حساسیتی که دستگاه ادراری دارد اما بهتر است حتما یک فرد متخصص و دارای تجربه عمل وصل و جدا کردن آن را انجام دهد تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید. با تماس با مرکز سها و اطلاع وضعیت بیمار، ما در مدت کوتاهی متخصصی برای عمل نصب و تعویض سونداژ برای شما ارسال خواهیم کرد.

هزينه روزانه پرستار در منزل

در بسیاری مواقع افراد دچار بیماری هایی می شوند که به حضور پرستار در منزل خود نیاز پیدا میکنند. یا در مواقعی مثل بعد از عمل های جراحی این نیاز پیدا می شود. خدمات پرستاری برای بهبود بیماری شامل تزریقات، پانسمان، کشیدن بخیه، سرم تراپی و… می شود.

اما در مواقعی که بیماری ماندگار است و فرد بیمار نیاز به حضور دائم پرستار دارد، میتواند اقدام به استخدام پرستار خصوصی در منزل در تهران به صورت روزانه یا شبانه روزی کند. اینگونه پرستار همراه بیمار می ماند و به او در کارها کمک میکند و مانند توجه و مراقبتی که به بیمار در بیمارستان می شود را در خانه فرد به او می کند.

اما خدمات پرستاری سها تنها محدود به بیماران نمی شود؛ بلکه شامل پرستاری سالمندان و پرستاری و مراقبت از کودکان نیز می شود. کودکان و سالمندان به دلیل شرایط متفاوتی که دارند پرستاری از آنها نیز متفاوت است و به پرستاری با تجربه و تخصص کودکان یا سالمندان نیاز است.

پرستار حاضر در منزل چه نکاتی را باید رعایت کند؟

بهداشت یکی از موارد بسیار مهم در اقدامات پزشکی و پرستاری است. به دلیل حساست بیماری افراد پرستار باید تمام تلاش خود را بر تمیز بودن و استرلیزه بودن خود و مواد مورد استفاده بکند تا میکروب و آلودگی از بیمار دور بماند.

شرایط بیمار نیز در اقدامات پرستاری اهمیت زیادی دارد. یک پرستار حرفه ای باید بتواند شرایط جسمی و روحی بیمار را درک کند تا بتواند بدون تحت فشار قرار دادن او بهترین اقدامات لازم را انجام دهد تا در سریع ترین زمان بیمار بهبود یابد.

یکی از موارد مهم پرستاری در منزل این است که پرستار باید مراعات منزل بیمار را بکند. منزل یک مکان خصوصی است و پرستار مانند بیمارستان یا مراکز درمانی نمیتواند آزادانه هر کاری بکند و باید به حریم خصوصی خانه افراد احترام بگذارد.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران

شرکت خدمات پرستاری غرب تهران سها سنتر در منطقه جنت آباد در غرب تهران قرار گرفته است اما توانایی پوشش تمامی مناطق تهران و اطراف را در زمان کوتاه داراست. هدف سها این است که در نهایت بتواند فعالیت های خود را گسترش دهد و در تمام نقاط ایران خدمات مراقبتی و سلامتی خود را ارائه دهد.

مزیت‌های مرکز سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

قیمت مناسب خدمات

پرستار خصوصی در منزل

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول در رابطه با خدمات پرستاری در منزل

طریقه استفاده از خدمات پرستاری در منزل چگونه است؟

میتوانید همین حالا فرم درخواستی که در ابتدا صفحه است را پر کنید و ما در اسرع وقت با شما تماس میگیریم یا میتوانید مستقیم با ما تماس بگیرید و درخواست مورد نیاز خود را بگویید. سپس ما هماهنگی های لازم را انجام داده و نیروی متخصص را به منزل شما اعزام خواهیم کرد.

هزینه استفاده از خدمات پرستاری در منزل چقدر است؟

میتوانید قیمت کامل انواع خدمات پرستاری را در جدولی که در این صفحه هست ببینید یا به صفحه تعرفه های سایت مراجعه نمایید.

چه مدتی طول میکشد تا پرستار به منزل برسد؟

از بعد از قطعی شدن سفارش و دادن اطلاعات کامل، پرستار اعزام می شود و بسته به دوری یا نزدیکی فاصله در کوتاه ترین زمان به منزل خواهد رسید. میانگین زمانی که این پروسه طول میکشد 1 ساعت است.

آیا نسخه پزشک برای اقدامات پرستاری در منزل نیاز است؟

بله به دلیل حساسیت های خدمات پزشکی و پرستاری معاینه پزشک و تجویز او برای هر اقدام مرتبط ضروری است. در مرکز سها اما ما با وجود کادری مجرب و کامل امکان اعزام پزشک متخصص را نیز داریم که پس از معاینه او اقدامات پرستاری صورت گیرد.

شرایط استخدام پرستار برای حضور در منزل چیست؟

افراد با تحصیلات تخصصی پرستاری و مراقبت از بیمار به شرط عدم سابقه کیفری و مشکلات این چنینی میتوانند به عنوان پرستار در منزل افراد حضور یابند. در مرکز سها ما به طور کامل از صحت عملکرد و رفتار افراد هنگام استخدام ایشان اطمینان حاصل می کنیم و در طی کار نیز نظارت کامل انجام می شود.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

27 Comments

 1. سلام
  در رابطه با بیمار کرونایی مسئله خاصی برای خدمات شما هست؟

  • یکی از خدمات ویژه ما در رابطه با بیماران کرونایی است که در قرنطینه اند و نباید از خانه خارج شوند. پرستاران ما مانند دیگر بیماران پروتوکل های بهداشتی را در بالاترین سطح رعایت میکنند و مسئله دیگری نیست.

 2. با عرض سلام و خسته نباشید
  من میخواستم بدونم شما شبا هم امکان ارسال نیرو دارید

  • بله دوست عزیز برای خدمات پرستاری در هر موقعی از شبانه روز امکان اعزام نیرو برای ما میسر است.

 3. سلام من کبیری ام برای پانسمان در منزل فرم اول صفحه رو پر کردم
  فقط اینکه خود مواد مورد نیاز رو شما امکان تهیش رو دارید یا باید خودم داشته باشم؟

  • سلام دوست عزیز
   در صورتی که شما مواد مورد نیاز را نداشته باشید امکان تهیه آنها را برای شما داریم که البته هزینه آن جداگانه از هزینه پرستار است.

 4. سلام من میخواستم تشکر کنم از مرکز شما با اینکه خونه ما دسترسی آسانی نداره اما خیلی سریع پرستار اومد و خیلی هم خوش برخورد بودن
  امیدوارم این روند همینجوری ادامه داشته باشه

  • سلام دوست گرامی
   خوشحالیم که توانسته ایم رضایت شما را به دست آوریم.

 5. سلام من منزلم در محدوده میدان آزادی تهرانه حدودا چقدر زمان می بره تا پرستار برسه؟

  • سلام
   بسته به ساعتی از روز که به خدمات نیاز دارید این زمان میتواند متفاوت باشد. اما به طور میانگین مدت زمانی که طول می کشد تا نیروی ما به منزل افراد برسد 1 ساعت است.

 6. با سلام و خسته نباشید
  من پدرم یکم حالش خوب نیست امکانش هست یک پرستار بفرستید که همراه پدر بمونه؟

  • سلام بر شما
   بله چنین امکانی هست، در صورتی که از حال و مشکل پدر اطلاع دارید و قبلا توسط پزشک معاینه شده است با ما تماس بگیرید تا پرستار برای شما اعزام شود، در غیر این صورت میتوانید اول از مشاوره پزشکی یا خدمات ویزیت پزشک در منزل استفاده کنید و بنا به توصیه پزشک عمل کنید.

   • سلام وقتتون بخیر شماتزریق کلسیم گلوکنات راهم انجام میدهیدسپاسگزارم

    • سلام بر شما
     در مرکز ما اکثر تزریقات تحت نظارت پزشک انجام می شود. لطفا دستور و نسخه پزشک خود را به یکی از شماره های مشاوره واتس اپ کنید تا با شما در ارتباط بگیریم.

 7. با سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم در حال حاضر پرستار خانم آماده اعزام دارید حتما خانم

  • سلام خدمت شما
   بله ما برای راحتی افراد هم پرستار آقا هم پرستار خانم آماده اعزام داریم. فقط کافی است موقع درخواست خود به آن اشاره کنید.

 8. سلام من فرم صفحه رو پر کردم اطلاعات هم کامل نوشتم اما هیچ خبری نشد

  • سلام به شما کاربر گرامی
   ممکن است مشکلی در سیستم پیش آمده باشد که پیام شما رو دریافت نکرده باشیم. لطفا دوباره فرم را پر کنید یا مستقیم با شماره مرکز تماس بگیرید.

   • خداقوت
    برای تزریق عضلانی صد هزار تومن!!!
    یعنی اگه شخصا امپول رو بسازی اینقدر در نمیاد

    • سلام عزیز
     قیمت های مجموعه ما در مقایسه با بسیاری از مراکز مشابه مناسب تر است و این رو متوانید با سرچ و مقایسه وبسایت ها ببینید. این رو در نظر داشته باشید که پرستار برای آمدن به منزل افراد وقت زیاد و انرژی صرف می کند از این جهت کمتر از این قیمت صرفه اقتصادی برای مراکز خدمات بالینی در منزل ندارد.
     با تشکر از پیام شما

 9. هزینه پرستار شبانه روزی برای بیمار سرطان مغزی دارای چند زخم بسترکه تقریباهرروز نياز به تعویض پانسمان وتزریق آمپول دارن چقدره؟

  • سلام دوست عزیز
   هزینه بسته به شرایط بیمار، سن و جنس و میزان خدماتی که نیاز دارن متفاوت هست. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کارشناسان ما تماس بگیرید

 10. سلام منزل ما ۴ راه تلفنخانه تو نارمک هست چقدر طول میکشه تا جهت تزریق سرم بیاید؟ هزینه ش چقدر میشه؟ بابت سرویس دهی هم هزینه میگیرید؟

  • سلام دوست عزیز
   از نظر زمان رسیدن نیروی های ما، هر جای تهران که باشید به طور معمول بین 30 دقیقه تا 1 ساعت طول خواهد کشید. از نظر هزینه هم ما در همین صفحه و صفحه تعرفه ها قیمت ها را قرار داده ایم که این قیمت ها به روز هستند و در صورت افزایش قیمت آپدیت می شوند. اما باز برای اطلاعات دقیق تر میتوانید مستقیم با تلفن های مرکز تماس بگیرید.

 11. سلام عزیز
  به اطراف تهران هم نیرو اعزام دارید؟

  • سلام دوست عزیز
   لطفا مکان خود را اعلام نمایید


Comments are closed for this article!

‫5/5 ‫(1 نظر)

اقدامات پرستاری

مرحله 1 از 7

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل