Skip to content

خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

امروزه بسیاری از افراد به دلایل مختلف به استفاده از خدمات درمانی و مراقبتی در منزل رو می آورند. دلایلی مانند ناتوانی در خروج از منزل، راحتی استفاده از خدمات در منزل و رعایت فاصله اجتماعی باعث شده استفاده از این خدمات از هر زمان دیگری بیشتر شود.

مرکز سها سنتر انواع خدمات پرستاری مانند تزریقات، سرم تراپی، پانسمان، ویزیت پزشک، مراقبت از سالمند و مراقبت از کودک و… را به افراد در شمال تهران ارائه می دهد.

خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

شرکت خدمات پرستاری در شمال تهران

نیاز به انواع خدمات پرستاری در منزل باعث شده شرکت های زیادی به ارائه این خدمات در شمال تهران بپردازند. استفاده از خدمات بالینی، مراقبتی و درمانی در منزل مزایای زیادی دارد که روز به روز بر تعداد افراد استفاده کننده از این خدمات می افزاید. برای همین ما در این صفحه به طور کامل خدمات پرستاری در شمال تهران را معرفی می کنیم تا افراد بتوانند با شرکت پرستاری مناسب را برای استفاده انتخاب کنند.

به طور مختصر قصد ما در این صفحه:

 • معرفی مناطق شمال تهران برای استفاده از خدمات پرستاری،
 • بررسی شرایط خدمات پرستاری در منزل،
 • مزایا و معایب خدمات مراقبتی و پرستاری در منزل،
 • معرفی انواع خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل که افراد میتوانند از آنها استفاده کنند، 
 • و اعلام دقیق تعرفه خدمات پرستاری در شمال تهران است.

خدمات پرستاری در منزل تجریش

تجریش یکی از مهمترین میدان ها و محلات تهران است که جکعیت زیادی نیز دارد. انواع خدمات درمانی از جمله تزریقات در تجریش، پانسمان در تجریش، تزریق سرم در تجریش، پرستار سالمند در تجریش، خدمات پزشکی در تجریش از جمله فعالیت های سها در این منطقه در شمال تهران است.

خدمات پرستاری در منزل پاسداران

پاسداران یکی از مناطق مهم تهران است که خدمات پرستاری در منزل در آن طرفداران زیادی دارد. این خدمات شامل پرستار سالمند در پاسداران، پرستار کودک در پاسداران، تزریقات در منزل پاسداران و سایر خدمات پرستاری و درمانی در پاسداران می شود.

خدمات پرستاری در منزل الهیه

یکی دیگر از محلات شمال تهران منطقه الهیه است که ساکنان آن میتوانند برای درخواست انواع خدمات پرستاری، تزریق در منزل الهیه، پانسمان، سرم تراپی، کشیدن بخیه و... و همنطور خدمات مراقبتی مانند مراقبت از سالمند در الهیه و مراقبت از کودک در الهیه با سها تماس بگیرند.

خدمات پرستاری در منزل ولنجک

خدمات سها سنتر در منطقه ولنجک در شمال تهران شامل اقدامات پرستاری مانند تزریقات ولنجک، سرم تراپی، تعویض لوله معده، پانسمان و... و همینطور خدمات مراقبتی از سالمند و کودک در ولنجک می شود که ساکنین این منطقه میتوانند با سها در ارتباط باشند.

خدمات پرستاری در منزل قیطریه

منطقه قیطریه از مناطق خوب و باکیفیت شمال تهران است و سها سنتر در آن فعالیت دارد. تزریقات در منزل قیطریه، پانسمان در منزل قیطریه، پرستار بیمار و سالمند در قیطریه و انواع خدمات پرستاری مورد نیاز برای این منطقه از تهران از سوی سها انجام می شود.

خدمات پرستاری در منزل جردن

ساکنان محله جردن در شمال تهران نیز میتوانند از خدمات پرستاری، مراقبتی و پزشکی در منزل سها استفاده کنند. این خدمات شامل پرستار سالمند در جردن، پرستار کودک در منزل، تزریقات در منزل جردن، پانسمان در منزل جردن و... می شود.

خدمات پرستاری در منزل نیاوران

نیاوران از شمالی ترین مناطق تهران است که ساکنان آن برای استفاده از خدمات پرستاری در منزل میتوانند با سها در ارتباط باشند. تزریقات در منزل نیاوران، تعویض سوند در نیاوران، تعبیه لوله معده، پانسمان زخم در نیاوران و تمام اقدامات پرستاری در این محله انجام می شود.

خدمات پرستاری در منزل سعادت آباد

سعادت آباد از مناطق زیبای تهران است که در شمال غرب این شهر قرار گرفته است. برای استفاده سریع از خدمات مرکز سها سنتر در منطقه سعادت آباد تهران مانند تزریقات در سعادت آباد یا سایر خدمات درمانی و مراقبتی با شماره های قرار گرفته در این صفحه تماس بگیرید.

خدمات پرستاری در منزل قلهک

قلهک نیز از دیگر محله های شمال تهران است. استفاده از خدماتی مانند تزریقات در منزل قلهک، پانسمان در منزل قلهک، پرستار سالمند و پرستار کودک در قلهک و سایر خدمات مرکز سها سنتر برای ساکنین این منطقه در نطر گرفته است که میتوانند از آن استفاده کنند.
شرکت خدمات پرستاری در شمال تهران سها به تمام محله ها و مناطق شمال شهر خدمت رسانی می کند. به غیر از مناطقی که در بالا آورده شد جماران، مینی سیتی، سوهانک، اقدسیه، زعفرانیه، محمودیه، کامرانیه، درکه، ونک و فرحزاد از دیگر منطق تحت پوشش سها سنتر برای انواع خدمات پرستاری هستند.
پرستاری در منزل کرونا

در دوران کرونا از خانه خارج نشوید!

و از خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل شمال تهران سها استفاده کنید.

پرستاری در منزل کرونا

خدمات پرستاری در منزل کرونا

با آمدن کرونا به طور ویژه ای اهیمت اقدامات پرستاری در منزل افزایش یافت. در حالی که از سالهای دور این اقدامات درمانی در منزل انجام می شد اما خیلی شناخته شده نبود و افراد زیادی از این امکان استفاده نمی کردند. اما کرونا همانطور که زمینه های بسیار زیادی را تغییر داد باعث تغییر نگرش مردم نسبت به خدمات بالینی در منزل شد. سه دلیل اصلی که باعث شد استفاده از خدمات در منزل در دوران کرونا اوج بگیرد:

1. کمبود فضا و شلوغی بیمارستان ها چه دولتی و چه خصوصی، نبود تخت به تعداد کافی و بهره مند نشدن همه ی بیماران از خدمات درمانی مناسب در مراکز درمانی، باعث شده تا از ابتدای کرونا عده زیادی به فکر بستری کردن بیماران در منزل بی افتند. اینگونه هم برای بیمارانی که وضعیت وخیم تری دارند در بیمارستان ها جا هست هم بیماران کرونایی و همراهانشان مجبور نیستند در فضاهای شلوغ و در معرض بیماری بیمارستان ها قرار بگیرند.

2. لزوم در خانه ماندن و قرنطینه شدن افراد مبتلا به کرونا به مدت حداقل 2 هفته باعث شد به جای رفتن افراد مبتلا به بیرون از خانه برای اقدامات پرستاری، پرستاری برای انجام این اعمال به منزل بیمار برود. این گونه هم فرد مبالا به کرونا قرنطینه را حفظ کرده و هم از خدمات درمانی مورد نیازش استفاده کرده است.

3. افرادی که کرونا ندارند اما به خدمات پزشکی، پرستاری و درمانی در زمینه های دیگر نیاز دارند، نیاز نیست که به مراکز درمانی که منبع اصلی و پر از ویروس است بروند و ریسک ابتلایشان به کرونا زیاد شود. این افراد میتوانند با حفظ فاصله اجتماعی و در خانه خود که از نظر ابتلا نشدن به بیماری امن ترین جا هست از خدمات استفاده کنند.

این دلایل اصلی کمک خدمات پرستاری در منزل برای مهار و مقابله با کرونا باعث شد استفاده از این خدمات خیلی سریع گسترده شود. 

پرستاری در منزل کرونا

چطور و در چه شرایطی از پرستاری در منزل شمال تهران استفاده کنیم؟

اگر شما ساکن یکی از مناطق شمال تهران هستید و به خدمات درمانی، مراقبتی و بالینی نیاز دارید دو راه در پیش روی خود دارید. هم میتوانید به مراکز درمانی مانند بیمارستان مراجعه کنید و هم میتوانید از خدمات درمانی در منزل استفاده کنید. اگر تصمیم به استفاده از این خدمات در منزل گرفتید کار آسانی پیش روی خود دارید؛ تنها نیاز است فرم های درخواست خدماتی که در این صفحه هست را پر کنید یا با شماره های مرکز خدمات درمانی در شمال تهران تماس بگیرید. شما تنها نیاز است نیاز خود را بگویید و باقی کار با مرکز خدمات است. اما در چه شرایطی از این خدمات استفاده کنیم؟

هنگامی که بنا به دلایلی مانند بیماری یا مشکلات جسمی خارج شدن از منزل دشوار است.

بعد از عمل های جراحی و دوران نقاهت که فرد باید استراحت کند و حرکتی نداشته باشد.

افراد مسن که به دلیل کهولت سن و مشکلان سنین پیری قادر به حرکت فیزیکی نیستند و ترجیح می دهند در منزل خود بمانند.

افرادی که نمیخواهند در صف مراکز درمانی منتظر نوبتشان بمانند و محیط آرام منزل را ترجیح می دهند.

پدر و مادرهایی که به دلیل مشغله های کاری نمیتوانند به طور کامل از کودکانشان مراقبت کنند.

افرادی که مبتلا به بیماری کرونا هستند و باید خود را در منزل برای مدتی قرنطینه کنند.

افرادی که در ساعاتی از شب نیاز به این خدمات پیدا می کنند که اکثر مراکز درمانی بسته است و دسترسی راحتی به مرکز شبانه روزی نیست.

افرادی که به دلیل نگرانی از بابت ابتلا به بیماری هایی نظیر کرونا ترجیح می دهند به مراکز درمانی نروند.

افرادی که مدت طولانی نیاز به پرستار و مراقب دارند و نمیخواهند هزینه بالای ماندن در مراکز را بپردازند.

موارد بالا تنها چند مورد از موارد بسیاری است که باعث می شود افراد رو به استفاده از خدمات پرستاری در منزل بیاورند. بعضی از افراد به صورت مقطعی نیاز به خدمات درمانی دارند و بعضی از افراد به مدت طولانی تر. دلایل مختلفی باعث می شود که افراد به سراغ استفاده از خدمات بالینی در منزل بروند که در همه این موارد میتوانند از خدمات سها سنتر استفاده کنند.

مزایای استفاده از خدمات پرستاری در منزل چیست؟

راحتی پرستاری در منزل

راحتی استفاده از این خدمات

مسلما برای هر کسی راحت تر است تا بدون خارج شدن از منزل شخصی اش به آنچه نیاز دارد دسترسی داشته باشد. مراکز خدمات بالینی در منزل باعث می شوند تا بیماران، سالمندان و کودکان بدون خارج شدن از منزل از تمام خدمات بهره مند شوند.

پرستاری در منزل شبانه روزی

شبانه روزی بودن خدمات

از اصلی ترین دلایل مزیت های استفاده از خدمات بالینی در منزل شبانه روزی بودن این خدمات است. دیگر نیاز در روزهای تعطیل و یا در شب دنبال مراکز شبانه روزی گشت، بلکه تنها نیاز است با یک شماره تماس گرفت.

پرستاری در منزل کرونا

جلوگیری از گسترش کرونا

هر چه افراد بیشتر در منزل بمانند و کمتر به بیمارستان ها مراجعه کنند روند گسترش کرونا کند تر می شود. بعد از آمدن کرونا و لزوم فاصله گذاری اجتماعی خیلی از افراد به طور کامل آن را رعایت کردند و در صورت بروز مشکل نیز میتوانند از منزل خارج نشوند.

پرستار خانم در منزل

امکان اعزام پرستار خانم و آقا

برای راحتی هر چه بیشتر و احساس آرامش افراد سها سنتر همواره هم پرستار آقا و هم پرستار خانم آماده اعزام دارد، تنها کافی است نیاز خود را به یکی از این دو مورد اعلام کنید.

پرستار آقا در منزل

تماس شبانه روزی با مرکز سها سنتر:

خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل شامل چه مواردی می شود؟

در مرکز سها به طور کلی خدمات به دو بخش

 1. اقدامات پرستاری و درمانی
 2. خدمات مراقبتی 

تقسیم می شود و این دو مورد خود نیز شامل موارد زیادی می شود. در ادامه به بررسی جداگانه اقدامات پرستاری و خدمات مراقبتی می پردازیم.

1. اقدامات پرستاری در منزل شمال تهران

اقدامات و خدمات پرستاری شامل اقداماتی است که در بیمارستان ها و مراکز درمانی برای بهبود حال بیماران انجام می شود. البته باید این نکته را ذکر کرد که بیمارستان ها بسیار مجهز اند و برای بسیاری از موارد تنها راه مراجعه به بیمارستان است اما در مواردی که به تجهیزات زیادی نیاز نیست میتوان از خدمات پرستاری در منزل استفاده کرد. یا در برخی موارد خدمات پرستاری در منزل نقش تکمیلی دارد تا به بهبود هر چه سریع تر بیمار کمک ند.

به عنوان مثال افرادی که مدتی در بیمارستان بنا به دلایل مختلف مانند جراحی بستری می شوند و پس از آن مرخص می شوند، همچنان مواردی مانند تزریقات را در زمان های مشخصی باید انجام دهند. اینجا پرستاری در منزل نقش تکمیلی خود را ایفا می کند و به کمک بیماران می آید تا مجبور نباشند هر دفعه به بیمارستان مراجعه کنند.

اصلی ترین مواردی که افراد به این اقدامات نیاز پیدا می کنند شامل موارد زیر می شود:

اقدامات پرستاری در منزل شمال تهران
 • تزریقات: تزریقات در منزل یکی از اصلی ترین نیازهای افراد مختلف و بیماران است که باید به وسیله پرستاران انجام شود. تزریقات مدل های مختلفی دارد که بسته به نوع نیاز به قسمت های مختلف بدن زده می شود مانند تزریق زیرجلدی یا تزریق عضلانی. اگر تزریقات خوب انجام نشود علاوه بر درد بیشتر باعث بروز عفونت و خون ریزی نیز می شود. برای استفاده از تزریقات در منزل شمال تهران با سها در ارتباط باشید.
 • سرم تراپی: سرم تراپی یا تزریقات وریدی یا تزریقات IV نوعی از تزریق است که مواد و داروها مستقیم وارد خون افراد می شود. از این روش بیشتر برای انتقال مواد مفید بدن در حجم زیاد استفاده می شود و مناسب افرادی است که یا توانایی خوردن و هضم کردن غذا را ندارند یا در مدت کوتاهی باید مقدار زیادی مواد مفید به دست آورند.
 • پانسمان زخم: به دلایل مختلف مانند بیماری یا صدمات فیزیکی در بدن افراد زخم ایجاد می شود. پانسمان صحیح زخم باعث می شود تا هم از گسترش آن زخم جلوگیری شود هم مواد مزاحم بیرونی وارد زخم نشوند و در کل مدت بهبود زخم را کاهش می دهد.
 • کشیدن بخیه: بخیه به طور کلی دو نوع است؛ یک نوع که نخ آن به مرور در بدن جذب می شود و نیازی به کشیده شدن ندارد، و نوع دیگر که باید در زمان مشخصی باز شود. در نتیجه فرد مدتی پس از عمل جراحی باید برای کشیدن نخ بخیه مراجعه کند که میتواند به جای مراجعه حضوری از پرستار در منزل بخواهد این کار را برایش انجام دهد.
 • تعویض سوند: بسیاری از افراد هنگام بیماری و به خصوص سالمندان نمی توانند به راحتی ادرار کنند و در زمان هایی نیاز به استفاده از سوند برای این افراد می شود. با توجه به این که دستگاه ادراری حساس است است باید عمل وصل کردن و تعویض سونداژ به نحوی انجام شود که هیچ آسیبی به این دستگاه وارد نشود.
این تنها چند مورد از مواردی بود که افراد میتوانند در منزل خود از خدمات درمانی استفاده کنند. خدمات درمانی سها بسیار گسترده تر است و شامل ویزیت پزشک و متخصصان مختلف نیز می شود. برای استفاده از خدمات مورد نظرتان میتوانید فرم زیر را پر کنید.

شماره های تماس برای خدمات در شمال تهران:

سایر خدمات سها:

قیمت سونوگرافی در منزل

2. خدمات مراقبتی در منزل شمال تهران

خدمات مراقبتی شامل مراقبت و نگهداری از سالمندان، کودکان و یا بیماران در منزل است. این مراقبت به دلایل مختلف صورت میگیرد و مناسب افرادی است که خود توانایی حضور دائمی در کنار سالمند، کودک یا بیمار را ندارند، و میخواهند یک نفر فرد با تجربه در مواقع مورد نیاز از آنها مراقبت کند.

پرستاری سالمند در شمال تهران

پرستاری سالمند در شمال تهران

بسیاری از سالمندان با گذر زمان ناتوان شده و در انجام بسیاری از کارهای شخصی خود مشکل دارند. یا بیماری های مختلف آنها را اذیت می کند. در چنین شرایطی یک پرستار و مراقب سالمند میتواند بهترین کمک به این عزیزان و خانواده هایشان باشد. زیرا اکثر افراد در جامعه به دلیل مشغله های زیاد خود نمیتوانند از سالمندشان مراقبت کنند، و اگر هم وقت کافی داشته باشند خدمات پرستاری از سالمند در منزل شاید بتواند کمک بیشتری بکند و مفید تر باشد. زیرا با تعداد زیادی سالمند در ارتباط بوده است و از مشکلات و مسائل آنها آگاه است.

پرستار کودک در منزل شمال تهران

پرستار کودک در شمال تهران

با گذر زمان و هر چه جلوتر می رویم زندگی ها گران تر و پر مشغله تر می شوند و همه اعضای خانواده ها را وادار به کار کردن می کنند. در نتیجه آن که هم پدر و هم مادر باید کار کنند، باعث می شود در ساعاتی از روز کودکان در منزل تنها بمانند. برای همین استفاده از پرستار کودک برای مراقبت از آنها روز به روز بیشتر می شود. استخدام پرستار کودک در منزل تهران در موارد مختلفی کاربرد دارد؛ مراقبت از کودک در زمان هایی که کودکان باید تنها سپری کنند یا برای کمک به مادر. بسته به نیاز پرستار کودک میتواند در آموزش و یادگیری کودک به او کمک کند، با او بازی کند و یا به کارهای منزل رسیدگی کند.

پرستار بیمار در منزل شمال تهران

بسیاری از افراد به دلیل بیماری نیاز به مراقبت دارند. ممکن است این بیماری کوتاه مدت و به عنوان مثال بعد از یک عمل جراحی باشد یا بیماری طولانی مدت یا مادرزادی باشد. برای مراقبت صحیح و دقیق از بیمار و بر طرف کردن نیازهای او و رسیدگی به او میتوان اقدام به استخدام پرستار بیمار کرد تا همراه او بماند و در موارد نیاز کمک کند.

شما میتوانید برای استفاده از خدمات مراقبت از سالمند در شمال تهران، پرستاری از کودک در شمال تهران و مراقبت و پرستاری از بیمار فرم زیر را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

تعرفه خدمات پرستاری در منزل شمال تهران (1401)

در سها سنتر سعی شده است تا قیمت خدمات پرستاری در منزل در پایین ترین حد ممکن نگه داشته شود تا استفاده از این خدمات برای افراد بیشتری در جامعه مهیا شود. در جداول زیر می توانید نرخ خدمات مرکز سها سنتر را بخش های اقدامات پرستاری، پرستار سالمند و پرستار کودک مشاهده کنید. این نرخ قیمت به صورت پیش فرض در نظر گرفته شده است و در موارد خاص و اطلاع از قیمت پرستار تمام وقت شمال تهران میتوانید با سها تماس بگیرید.

تعرفه اقدامات پرستاری در منزل شمال تهران

نام خدمت
تعرفه (تومان)
سرم تراپی بدون اقامت پرستار
220,000
سرم تراپی با نیم ساعت اقامت پرستار
270,000
سرم تراپی با یک ساعت اقامت پرستار
340,000
هر تزریق داخل سرم (غیر از آنتی بیوتیک)
20,000
هر تزریق داخل سرم (آنتی بیوتیک)
70,000
تزریق عضلانی یک تزریق
150,000
تعبیه سوند
240,000
تعبیه NG (لوله کاواژ)
300,000
پانسمان (قیمت پایه)
200,000
کشیدن بخیه (قیمت پایه)
180,000
کنترل فشار خون
150,000
انما
400,000
درمان زخم بستر (قیمت پایه)
300,000
 • کلیه خدمات پرستاری توسط نیروهای مجرب و تعلیم دیده سها صورت میگیرد.
 • در صورت درخواست چند خدمت همزمان، خدمت دوم مشمول تخفیف می گردد.
 • هزینه مواد مصرفی در مواردی مثل پانسمان و سونداژ و… به صورت جداگانه اخذ می­گردد.
 • در موارد درخواست اورژانسی و شبانه، به تعرفه­‌های فوق 20% اضافه می شود.
 • در موارد متفرقه جهت اطلاع از تعرفه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مرکز خدمات مراقبی در منزل سها

به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

تماس با مرکز خدمات درمانی و مراقبتی شمال تهران

ساکنان شمال تهران تنها با شماره گیری شماره های زیر میتوانند در هر موقع از شبانه روز از انواع خدمات پرستاری و پرستار خصوصی در منزل بهره مند شوند. سها سنتر تمام تلاش خود را برای بر طرف کردن نیاز افراد انجام خواهد داد.

مزیت‌های مرکز خدمات بالینی در منزل سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

پرسنل مجرب

قیمت مناسب خدمات

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول خدمات پرستاری در منزل شمال تهران

چه مناطقی تحت پوشش خدمات درمانی در منزل هستند؟

سها سنتر قابلیت اعزام نیرو به تمام نقاط تهران را دارد. به طور تخصصی در شمال تهران محله های تجریش، پاسداران، الهیه، ولنجک، جردن، قیطریه، نیاوران، سعادت آباد، قلهک، جماران، کامرانیه، اقدسیه و زعفرانیه تحت پوشش سها هستند.

چه نظارتی بر عملکرد مراکز پرستاری در منزل می شود؟

به دلیل خطیر بودن و اهمیت این اقدامات تنها مراکزی که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان داشته باشند میتوانند این خدمات را ارائه دهند. مجوز رسمی فعالیت سها به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳ در وزارت بهداشت ثبت شده است که اجازه فعالیت در همه ی خوطه های پرستاری و پزشکی را به این مرکز می دهد.

قیمت و تعرفه خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل چقدر است؟

به دلیل تنوع خدمات تنها یک نرخ ندارند و خدمات متفاوت هزینه ای متفاوتی نیز دارند. تمام قیمت ها و تعرفه خدمات مختلف در این صفحه آمده است که افراد میتوانند هر مورد را ببینند.

حداکثر چقدر زمان می برد تا پرستار به منزل برسد؟

در مورد اقدامات پرستاری که بیماران به خدمات متفاوت نیاز دارند تمام تلاش بر این است که در کوتاه ترین زمان پرستار به منزل بیمار برسد. با این که بسته به دوری یا نزدیکی و ساعتی از شبانه روز که به خدمات نیاز است زمان رسیدن پرستار متفاوت است اما به طور میانگین این زمان کمتر از 1 ساعت است.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

‫5/5 ‫(1 نظر)

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل