Skip to content

تزریقات در منزل تهران

یکی از نیازهای سلامتی افراد که اهمیت بالایی نیز دارد بحث تزریقات است. تزریقات به شکل های مختلفی انجام می شود و تقریبا برای بهبود اکثر بیماری ها از آن استفاده می شود.

اما برای تزریقات نیاز نیست حتما به مراکز درمانی مراجعه کرد؛ برای انجام هر گونه تزریقی در کمترین زمان تنها کافی است با سها تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید.

تزریقات در منزل در تهران
پرستاری در منزل کرونا

در دوران کرونا از خانه خارج نشوید

و تزریقات را در منزل از سها بخواهید.

تزریقات در منزل چیست و چه تفاوتی با تزریقات معمولی دارد؟

تزریقات در منزل دقیقا همان تزریقی است که در مراکز درمانی و بیمارستان ها انجام می شود با این تفاوت که محل انجام آن در منزل شخصی فرد بیمار است. هنگامی که فرد به هر دلیلی تصمیم به استفاده از تزریقات در منزل بگیرد پرستار در مدت زمان کوتاهی با تجهیزات خود در منزل بیمار حاضر می شود و با حفظ اصول و رعایت موارد مختلف تزریق را انجام می دهد. 

تفاوت اصلی که میتوان نام برد راحتی بیمار در منزل است زیرا او دیگر نیاز نیست از منزل خارج شود و به مراکز شلوغ مراجعه کند. در منزل نیز مانند بیمارستان هر گونه تزریق را میتوان انجام داد و فقط در موارد خاص تجهیزات مورد استفاده و مدت زمان انجام متفاوت خواهد بود

چرا تزریقات در منزل مناسب تر است؟

تزریقات در منزل سه مزیت اصلی دارد نسبت به مراجعه حضوری به مراکز درمانی آن را مناسب تر می کند:

 1. احتمال ابتلا به بیماری های واگیرداری همچون کرونا که در محیط های درمانی احتما ابتلا به آن بیشتر هم می شود را کاهش می دهد.
 2. در هر موقعی از شبانه روز امکان پذیر است و نیازی نیست تا حتما بگردید و یک مرکز شبانه روزی پیدا کنید.
 3. دیگر نیازی به رفت و آمد نیست که این هم در هزینه و هم در وقت صرفه جویی می کند.

تزریق در منزل بیش از همه برای چه کسانی مناسب است؟

با وجود اینکه همه میتوانند از این خدمات استفاده کنند و از مزیت های آن بهره ببرند اما این خدمات بیشتر مناسب افراد گروه های زیر است:

تزریقات سالمند در منزل

افراد مسن و سالمند

بسیاری از افراد وقتی پا به سن میگذارند دچار مشکلات و محدودیت هایی می شوند و به راحتی نمیتوانند فعالیت فیزیکی داشته باشند. این مشکلات میتواند ناشی از بیماری های مختلف باشد یا صرفا تحلیل رفتن قوای بدنی. برای این افراد خارج شدن از منزل برای رفتن به مراکز درمانی و ماندن در صف های انتظار سخت و اذیت کننده است و باعث ناراحتی آنها می شود؛ چه بسا که بسیاری از افراد مسن حتی نمیتوانند به راحتی از جای خود بلند شوند. برای این افراد تزریقات در منزل بسیار مناسب است.

همچنین یکی از خدمات مهم سها سنتر پرستاری از سالمندان در منزل است که پرستار به طور کامل در کنار سالمند خواهد بود و نیازهای او را بر طرف می کند. برای اطلاع از قیمت نگهداری سالمند در منزل به صفحه پرستار سالمند سها بروید.

تزریقات بیمار در منزل

افراد بیمار ناتوان در حرکت

بسیاری از افراد در سنین مختلف به دلایل متفاوتی رفت و آمد و حرکت کردن برایشان دشوار می شود. دلایلی مانند ابتلا به یک بیماری سخت، دوران نقاهت پس از جراحی، شکستگی اعضای بدن، یا مشکل جسمی دائمی و حتی بیماری هایی مغزی و روانی. برای این افراد خارج شدن از منزل میتواند بسیار دشوار باشد و خودشان و اطرافیانشان به زحمت فراوان بیافتند.

حال اگر این افراد به تزریقات نیاز پیدا کنند، بهترین و راحت ترین کار استفاده از تزریقات در منزل است. چه بیماری یا مشکل دائمی باشد و چه موقتی، خیلی آسان میتوان از پرستار برای انجام تزریق در منزل استفاده کرد تا بدون هیچ مشکلی این اتفاق بیافتد.

تزریق بیمار کرونایی در منزل

افراد دچار بیماری کرونا

مهمترین عامل در مهار بیماری کرونا فاصله گذاری اجتماعی است که بیشترین تاثیر را در جلوگیری از شیوع بیشتر آن دارد. برای همین افراد مبتلا به این بیماری حتما باید خود را قرنطینه کنند.

حال اگر این افراد به خدمات پرستاری مانند تزریقات نیاز پیدا کنند بهترین و عاقلانه ترین راه استفاده از پرستار در منزل برای این کار است. پرستاران با نهایت دقت در رعایت پروتکل های بهداشتی در منازل شخصی افراد حاضر می شوند و پس از انجام تزریق به سرعت مکان را ترک می کنند. به این صورت احتمال ابتلا بیماری به دیگر افراد به حد زیادی کاهش میابد.

همچنین اینگونه کمک بزرگی به دیگر اعضای خانواده فرد بیمار است که فاصله خود را حفظ کنند تا همگی به این بیماری مبتلا نشوند.

اگر شما نیز خودتان یا اطرافیانتان جزو دسته های بالا هستید یا به هر دلیل دیگری نیاز به اعزام پرستار برای تزریق، آمپول زدن و یا وصل سرم دارید با سها در ارتباط باشید. در ادامه هزینه و تعرفه تزریقات در منزل سها آورده شده تا شما بتوانید انتخاب راحت تری داشته باشید.

هزینه تزریقات در منزل در تهران (1401)

سها سنتر به جهت گسترش و جا افتادن خدمات پرستاری در منزل در ایران سعی در پایین نگه داشتن قیمت ها و هزینه ها کرده تا افراد بیشتری بتوانند از این خدمات استفاده کنند. با مقایسه بین قیمت سایر مراکز ارائه دهنده تزریقات در منزل و سها به نرخ مناسب آن پی خواهید برد. در زیر تعرفه تزریقات در منزل را مشاهده می کنید اما باید در نظر داشته باشید این هزینه برای پرستار است و هزینه داروها و مواد استفاده شده با بیمار است.

هزینه تزریق آمپول در منزل، سرم تراپی و انواع تزریقات از آن جهت که دیگر نیازی نیست از منزل خارج شوید و هزینه رفت و آمدی بپردازید و در وقت شما نیز صرفه جویی می شود مناسب است.

نام خدمت
تعرفه (تومان)
سرم تراپی بدون اقامت پرستار
220,000
سرم تراپی با نیم ساعت اقامت پرستار
270,000
سرم تراپی با یک ساعت اقامت پرستار
340,000
هر تزریق داخل سرم (غیر از آنتی بیوتیک)
20,000
هر تزریق داخل سرم (آنتی بیوتیک)
70,000
تزریق عضلانی یک تزریق
150,000
 • کلیه خدمات پرستاری توسط نیروهای مجرب با حداقل مدرک کارشناس پرستاری صورت می گیرد.
 • در صورت درخواست چند خدمت همزمان،خدمت دوم مشمول تخفیف می گردد.
 • هزینه مواد مصرفی به صورت جداگانه اخذ می­گردد.
 • در موارد درخواست اورژانسی و شبانه، به تعرفه­‌های فوق 20% اضافه می شود.
 • در موارد متفرقه جهت اطلاع از تعرفه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

هزینه تزریقات در منزل به چه عواملی بستگی دارد؟

اول از همه باید گفت که تعرفه های بالا فقط مخصوص تهران و اطراف آن است و سها سنتر هنوز در شهرهای دیگر خدمات ارائه نمی دهد. هزینه تزریقات در منزل در تهران به طور کلی در سها ثابت است مگر در موارد خاص که برای اطلاع از قیمت آن با سها تماس بگیرید و مطلع شوید. این هزینه شامل هزینه پرستار و جابه جایی او می شود، و اگر دارو یا مواد مصرفی ای برای بیمار نیاز باشد هزینه آن به مبلغ بالا اضافه می شود.

مرکز خدمات مراقبی در منزل سها

به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

پرستار خانم در منزل

امکان اعزام پرستار خانم و آقا برای تزریقات

پرستار آقا در منزل

سایر خدمات سها:

خدمات فیزیوتراپی در منزل 

معرفی انواع تزریقات در منزل

به طور کلی تزریقات را به دو دسته میتوان تقسیم کرد: تزریقات با آمپول و سرنگ به بدن و تزریقات وریدی به رگ. این دو دسته بندی کلی است و هر کدام چند زیر مجموعه دارند که در شرایط مختلف و در بیماری های مختلف استفاده می شود. در ادامه به معرفی کامل آنها خواهیم پرداخت.

تزریق آمپول در منزل

تزریق آمپول در منزل

تزریق با آمپول یا سرنگ روش سریعی برای انتقال مواد و داروهای مایع مورد نیاز بدن است که این روش بسیار رایج است. از تزریق با آمپول برای درمان بیماری های بسیاری استفاده می شود که به آنها اشاره مختصری خواهیم داشت. به طور کلی سه دسته تزریق داخل پوستی، تزریق زیرجلدی و تزریق عضلانی در این دسته قرار می گیرند.

تزریق داخل پوستی (Intradermal):

در این نوع تزریق نیازی نیست که سوزن خیلی عمیق در بدن فرو رود و تنها کافی است که به لایه دِرم که لایه فوقانی پوست است نفوذ کند از این جهت اندازه سوزن در این تزریق کوچک است. از این تزریق بیشتر برای تست حساسیت و آلرژی و تشخیص های مشابه استفاده می شود و معمولا بالای بازو، کتف و بالای سینه برای این انجام آن در نظر گرفته می شود.

تزریق زیر جلدی (Subcutaneous):

منظور از تزریق زیر جلدی، تزریق در لایه چربی واقع شده در زیر پوست و بالای ماهیچه است و از آن زمانی استفاده می شود که نیاز است دارو آرام در بدن جذب شود. قسمت های چربی دار بدن مانند ران پا، شکم و پشت و پایین بازوها برای این تزریق مناسب تر است. از موارداستفاده از تزریق زیر جلدی تزریق مورفین و انسولین در بیماران دیابتی است که باید دارو آرام در بدن جذب شود.

تزریق عضلانی (Intramuscular):

در تزریق عضلانی دارو به این جهت مستقیم به عضله زده می شود که عضله ها حجم زیادی از خون دارند و همین باعث می شود دارو به سرعت در تمام بدن پراکنده شود. برای هیمن این روش مرسوم ترین و رایج ترین روش تزریقات است و تنها در مواردی خاص که ممکن است آسیب زا باشد از این روش استفاده نمی شود. محل های تزریق عضلانی در بدن شامل بازوها، ران پا و عضلات باسن است. در تزریق عضلانی درست انجام شدن آن بسیار مهم است و در غیر این صورت میتواند خطر آفرین باشد. 

هر بیماری ای روش درمانی خاص خود را دارد و یکی از روش های تزریق برای آن مناسب تر است که تشخیص آن با پزشک متخصص است. اما همانطور که گفته شد بیشترین سهم تزریقات با آمپول را تزریق عضلانی دارد که بیشترین سرعت را در انتقال دارو دارد.

از نظر اندازه سرنگ نیز برای تزریق عضلانی که باید به عضله برسد بزرگترین سرنگ استفاده می شود و برای تزریق داخل پوستی که فقط کافی است سوزن به زیر پوست نفوذ کند از کوچکترین سرنگ استفاده می شود.

تزریق آمپول به پشت در منزل

به دلیل بافت عضلانی مناسبی که پشت بدن در ناحیه باسن دارد، این ناحیه را برای تزریقات بسیار مناسب می کند. از این جهت اکثر آمپول ها را به این ناحیه می زنند.

تزریق آمپول به پشت در منزل

برای استفاده از انواع خدمات تزریقات در منزل، سرم تراپی و تزریق واکسن با ما در ارتباط باشید تا در سریع ترین زمان پرستار به منزل شما بیاید.

تزریقات وریدی یا تزریق سرم در منزل

نوع دوم تزریقات، تزریقاتی است که مستقیما رگ را هدف گرفته و مواد غذایی، دارو و الکترولیت های مورد نیاز بدن را به خون وارد می کنند. به این نوع تزریقات IV، وریدی یا سرم تراپی می گویند. این نوع تزریق نسبت به تزریقات آمپولی مدت زمان بیشتری طول می کشد و بیشتر برای بیماران بستری استفاده می شود. 

همچنین بیمارانی که برای خوردن و یا گوارش غذا دارای مشکل اند به این روش میتوان تمام آنچه بدنشان نیاز دارد را به آنها داد تا نیازشان بر طرف شود.

سرم ها انواع مختلف زیادی دارند که چند تا از معروف ترین آنها شامل:

سرم نمکی: برای بالا بردن فشار خون افراد دچار افت فشار شده و تامین مایعات بدن

سرم قندی: تامین انرژی، دفع سمومات، تسکین درد

سرم دکستران: برای آسیب دیدگی هایی مانند سوختگی یا بعد عمل های جراحی

سرم کربوهیدراتی: تامین نیازهای غذایی بیماران در هنگام نارسایی گردش خون

سرم رینگر لاکتات: برای بازیابی الکترولیت های از دست رفته بدن مانند سدیم، پتاسیم، کلسیم، کلر و لاکتات

اینها تنها چند نمونه از انواع سرم های معروفی بود که زیاد استفاده می شوند. اما سرم تراپی بسیار گسترده تر این هاست و استفاده های فراوانی دارد که بسته به نظر پزشک و با توجه به شرایط بیمار تجویز می شود و پرستار ملزم به اجرای آن است.

برای اطلاعات کامل تر میتوانید به صفحه سرم تراپی در منزل تهران مراجعه کنید.

تزریق سرم در منزل تهران
چند مورد مهم که باید هنگام سرم تراپی در منزل در نظر داشته باشید:
 • برای سرم تراپی تجویز و تایید پزشک ضروری است و یک پرستار حرفه ای باید بعد از تایید پزشک اقدام به این عمل کند.
 • مراکز مراقبتی و پزشکی مانند سها این امکان را ایجاد میکنند تا شما بتوانید از حضور پزشک در منزل و معاینه او بهره ببرید و در صورت نیاز اقدام به سرم تراپی کنید.
 • برای سرم تراپی در منزل به دارو و تجهزات پزشکی نیاز است که در صورت تمایل مراکزی مانند سها همه آنها را برای شما فراهم میکنند.
 • به طور عمومی برای تزریق سرم به دارو یا ماده تجویز شده، کاتتر یا کانولا، یک پایه مخصوص سرم و وسایل استریلیزاسیون نیاز است.
 • به دلیل حساسیت در سرم تراپی و تزریقات وریدی و خطرات احتمالی ای که در صورت اشتباه انجام دادن آن میتواند پیش بیاید طبق دستور وزارت بهداشت تنها متخصصان درای مجوز میتوانند این کار را انجام دهند.

برای تزریقات در منزل تهران با سها در ارتباط باشید:

تزریقات در محل کار

تزریقات در محل کار

یکی از درخواست های استفاده کنندگان از خدمات مرکز سها، تزریقات و سرم تراپی در محل کار است. با توجه به اینکه افراد بخش بزرگی از روز خود را در محل کار سپری میکنند، تماس با سها برای فرستادن پرستار به محل کار ایشان، فرایند درمان را بسیار تسهیل کرده و باعث می شود فرد نیازی برای مراجعه به مراکز درمانی در ساعات شلوغی روز نداشته باشد.

همچنین تزریقات در محل کار برای افرادی که زمانشان در طی روز ارزش زیادی دارد بسیار مفید است زیرا با آمدن پرستار به محل کار، کمترین میزان زمان برای تزریقات از فرد گرفته می شود که در غیر این صورت و با مراجعه حضوری برای تزریقات بسیار بیشتر میبود.

در صورتی که اداره و محل کار شما واقع در شهر تهران است و از فضای کافی برای تزریقات برخوردار است، پرستاران سها در مدت زمان کوتاهی نزد شما خواهند آمد و انواع تزریقات مورد نیاز شما را انجام می دهند

تزریقات کودکان در منزل

تزریقات کودکان در منزل

علی رغم تصور، تزریقات در کودکان با بزرگسالان تفاوت بسیاری دارد. از جمله این تفاوت ها نحوه تزریق، محل تزریق، مقدار تزریق و دوز دارو می باشد. یکی از تفاوت های مهم تزریقات در کودکان این است که با توجه به اینکه وزن کودکان در سنین مختلف متفاوت می باشد، مقدار داروی تزریق شده نیز باید بر اساس وزن کودک و با توجه به دستورات پزشک متخصص اطفال صورت بگیرد از این رو حتماً باید نیروی متخصص و مجرب اطفال کار برای تزریق کودکان اقدام نماید. و کلیه تزریقات در کودکان باید زیر نظر متخصص اطفال صورت پذیرد. مسئله بعد محل تزریق در کودکان می باشد که با توجه به سن و جثه آنها این محل متفاوت است. در نوزادان و شیرخواران محل تزریق معمولا در عضلات بخش میانی و جانبی ران (عضله وستوس لترالیس) انجام می‌شود. و با افزایش سن، می‌توان از عضله سرینی (دورسوگلوتئال) جهت تزریق استفاده کرد.
محل مناسب برای تزریق عضلانی در کودکان بزرگتر و نوجوانان همانند بالغین عضله وستوس لترالیس(کنار و جلو ران) دلتوئید(بازو) و عضله ونتروگلوتئال (سرینی) می باشد. نکته مهم دیگر حفظ امنیت کودک هنگام تزریق می باشد. قبل از تزریق سرنگ مناسب باید انتخاب شده و دارو به مقدار توصیه شده آماده و پرستار با حفظ آرامش در کنار کودک قرار گرفته و پس از برقراری ارتباط مناسب با کودک و با کمک والدین که جهت حفظ آرامش در کنار کودک حضور دارند تزریقات وی انجام گردد.
در رابطه با تزریقات وریدی کودکان حتماً باید به دوز دارو توجه کرده و پرستار متخصص ترجیحا این داروها را توسط میکروست و با دوز مناسب و در زمان مناسب به کودک تزریق نماید.

مرکز بالینی سها جز محدود مراکزی ست که کلیه تزریقات کودکان تحت نظارت متخصص اطفال انجام می‌گردد.

اکثر کودکان از انواع تزریقات مانند آمپول، سرم و واکسن می ترسند و همیشه یکی از مشکلات بزرگ والدین واداشتن کودکان به تزریقات است. کودکان به طور کلی از مراجعه به پزشک و درمان های پزشکی و بیش از همه از آمپول به دلیل دردی که دارد هراس دارند. در بسیاری از کودکان این هراس به دلیل تجربه های تلخ گذشته یا ترسانده شدن از دکتر و آمپول بسیار بیشتر هم هست. 

یکی از راه هایی که به هر چه راحت تر انجام شدن تزریقات در کودکان می انجامد، تزریقات در منزل است. در منزل به جهت آنکه کودک احساس راحتی بیشتری می کند و محیط غریبه و ترسناکی برایش نیست، دلیلی برای ترسیدن ندارد و بهتر میتواند درد سورنگ را تحمل کند.

اما پدر و مادر کار های دیگری نیز میتوانند انجام دهند تا تجربه تزریق آمپول به کودکان هر چه آسان تر شود:

 • صادقانه با کودکان صحبت کنند و از مزایای آمپول و سرم بگویند تا کودک راحت تر آن را بپذیرد.
 • کودکان را آماده کنند و به آنها بگویند کمی تحمل کند، و او تشویق کنند.
 • هنگام تزریق حواس او را پرت کنند تا کمتر متوجه درد شود.
 • یک شی مانند اسباب بازی یا عروسک که کودک به آن علاقه دارد را به او بدهید تا احساس راحتی بیشتری کند.
 • بعد از تزریق نیز او را تشویق کنید و در صورت امکان هدیه کوچکی به او بدهید.

استفاده از فرد ماهر برای آمپول زدن و تزریق بسیار کمک کننده است. چنین فردی که بداند چگونه باید به کودک تزریق انجام داد، هم میتواند از نظر روحی او را در شرایط خوبی قرار دهد و هم از نظر جسمی کمترین درد را به او متحمل کند.

تزریق واکسن کودک در منزل

تزریق واکسن کودک در منزل

واکسن یکی از مهمترین عوامل برای حفظ سلامتی در سنین مختلف است. بدون واکسن احتمال ابتلا به بیماری های خطرناک بسیار افزایش میابد و از این جهت تزریق آن اجباری است.

واکسن به کودکان زمان مشخصی دارد و در سنین خاصی باید به آنها زده شود. اگر فکر می کنید که برای شما و فرزندتان بهتر و آسان تر است که به جای مراجعه به مراکز، واکسن را در منزل خودتان بزنید، میتوانید از مراکز دارای مجوز وزارت بهداشت بخواهید که پرستاری حرفه ای برای شما به خانه تان اعزام کنند.

همچنین یکی از خدمات سها سنتر پرستار نوزاد در منزل تهران است که کمک بسیار بزرگی به پدر و مادرهاست.

نکاتی که پرستار باید برای تزریق در منزل رعایت کند:

 • حتما از وسایل نو و استرلیزه استفاده کند و مطمئن باشد تمام موارد مورد استفاده کاملا تمیز و بهداشتی باشند.
 • از سلامت فیزیکی داروها و سورنگ اطمینان حاصل کند.
 • دقیقا تزریق را مطابق دستور پزشک و بر اساس تجویز او انجام دهد.
 • قسمت مناسب و سالمی از بدن فرد را برای تزریق انتخاب کنند.
 • تزریق را به گونه ای انجام دهد که کمترین درد را برای بیمار داشته باشد.
 • از حساسیت های بیمار اطلاع به دست آورد تا مشکلی برای او پیش نیاید.
 • در صورت نیاز به چند تزریق در بیمار، محل آنها را تغییر دهد تا در یک ناحیه از بدن بیمار فشار زیادی وارد نشود.
 • پس از تزریق نیز به دقت همه وسایل را جمع کند و وسایل یکبار مصرف را دور بیاندازد.
خدمات پرستاری تزریقات منزل
خطرات تزریق نادرست

خطراتی که تزریق نادرست و غیر حرفه ای برای افراد ایجاد می کند:

 • اولین مورد درد است اگر تزریق خوب انجام نشود بسیار بیشتر خواهد شد.
 • عوارضی مانند کبودی و تورم در قسمتی که سوزن زده شده.
 • آسیب به بافت ها، رگ ها و اعصاب
 • خونریزی که در افرادی که مشکلات خونریزی دارند خطر آفرین است.

در مجموع استفاده از یک فرد با تجربه و ماهر در عملی مثل تزریقات که هم با درد همراه است و هم خطرناک است خیال افراد را راحت می کند .

بهترین مرکز تزریقات در منزل در تهران

یکی از اصلی ترین خدمات مرکز خدمات پرستاری در منزل تهران سها انواع تزریقات است. تفاوتی نمی کند تزریق عضلانی، تزریق وریدی یا تزریق واکسن. پرستاران متخصص سها بهترین تجربه را از تزریقات برای شما رقم خواهند زد. زیرا این افراد به دقت انتخاب شده اند تا هم توانایی هم تجربه بالایی داشته باشند (به جهت حساسیت بالای خدمات پرستاری در منزل).

درخواست اینترنتی تزریقات

مزیت تزریقات در مرکز خدمات پرستاری سها

 • پاسخگویی سریع و مناسب و به شما و در صورت نیاز ارائه راهنمایی 
 • اعزام سریع و فوری پرستار به منزل در کوتاه ترین مدت
 • استفاده از وسایل بهداشتی و استرلیزه
 • رفتار مناسب و شایسته پرستاران و کارکنان با بیمار و خانواده او
 •  اعزام افراد حرفه ای و متخصص با توجه به نوع بیماری و نیاز
 • قیمت و هزینه مناسب و عادلانه
 • احترام به حریم خصوصی منزل افراد توسط پرستاران

سایر خدمات سها:

قیمت سونوگرافی در منزل

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

خدمات تزریقات در منزل تهران

اگر شما در تهران یا اطراف آن هستید خیلی سریع میتوانید با تماس با سها سنتر درخواست اعزام پرستار برای تزریق عضلانی، سرم تراپی یا هر درخواست پرستاری دیگری که دارید را بگویید و در مدت زمان کوتاهی پرستار را در منزل خود حاضر ببینید.

مزیت‌های مرکز خدمات بالینی در منزل سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

قیمت مناسب خدمات

پرستار خصوصی در منزل

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول در رابطه با تزریقات در منزل

تزریقات در منزل چگونه اتفاق می افتد؟

ابتدا فرم خدمات پرستاری را پر می کنید یا با سها تماس میگیرید و خدمت مورد نیازتان را می گویید. پس از آن بلافاصله پرستار از سها اعزام می شود و در کوتاه ترین زمان در منزل شما حاضر خواهد بود و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی اقدام به تزریق مورد نیاز خواهد کرد.

چه مدت زمانی طول می کشد تا پرستار به منزل برسد؟

بلافاصله پس از ارتباط شما با سها پرستار اعزام می شود و بسته به دوری یا نزدیکی محل و یا خلوتی و شلوغی راه در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما خواهد رسید. میانگین زمان رسیدن پرستار از موقع درخواست شما یک ساعت است.

آیا برای تزریقات در منزل به مجوز نیاز است؟

بله اقدامات پرستاری به دلیل آنکه به طور مستقیم با جان انسان ها در ارتباط است حساسیت بالایی دارد و فقط افراد دارای مدرک تخصصی و مراکز دارای گواهی از وزارت بهداشت میتوانند آن را انجام دهند. در غیر اینصورت و با مراکز غیر قانونی برخورد شدیدی خواهد شد.

آیا نسخه پزشک برای تزریقات در منزل نیاز است؟

بله برای اقدامات پرستاری به نسخه پزشک نیاز است زیرا تشخیص پزشکان اهمیت بالایی دارد. در سها اما میتوانید درخواست پزشک را نیز در منزل داشته باشید تا شما را معاینه کند.

هزینه تزریقات در منزل تهران چقدر است؟

هزینه تزریقات در مرکز سها سنتر در تهران برای سرم تراپی 180 هزار تومان و برای تزریق عضلانی 120 هزار تومان در نظر گرفته شده است که البته این قیمت بدون در نظر گرفتن داروها و مواد مصرفی است. برای اطلاع دقیق تر از قیمت با سها تماس بگیرید.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

24 Comments

 1. سلام وقتتون بخیر
  من گردنم گرفته میشه یکی رو بفرستین برام آمپول باز شدن گردن بزنه؟

  • سلام دوست عزیز
   با ما تماس بگیرید و مشکل خود را دقیق مطرح کنید تا نیرو برای شما اعزام شود.

 2. سلام و خسته نباشید
  میخوام بدونم برای کرونا تزریق رمدسویر هم انجام میدید؟
  اگه انجام میشه شرایط و قیمتش چجوریه؟
  با تشکر

 3. سلام من میخواستم تشکر کنم پرستار تو کمتر از 1 ساعت اومد و خیلی خوش برخورد هم بودن و خوب کار رو انجام دادن

  • ممنون دوست عزیز پیام شما مایه دلگرمی ماست

 4. درود میخواستم بدونم برای هر تزریقی قیمت همینیه که توی صفحه گذاشته شده یا متفاوته؟
  با سپاس از شما

  • با سلام خدمت شما دوست گرامی
   قیمت های قرار داده شده در سایت نرخ پایه هستند و در موارد تزریقات خاص ممکن است از این رقم بیشتر شود، برای اطمینان با ما تماس بگیرید و مورد خود را بگویید.

 5. سلام شما تزریق بیمار سرطانی هم انجام میدید و اگه میدید شرایطش چجوریع؟

  • سلام علی عزیز
   بله تزریقات بیماران سرطانی یکی از خدمات مجموعه سها است که برای اطلاعات بیشتر بهتر است تا با شماره های مرکز تماس بگیرید.

 6. سلام
  من تو یکی از مراکز مانند شما یه مدت کار کردم ولی متاسفانه رفتار خیلی خوبی نداشتن و از نظر هزینه هم خیلی کم بود. من البته در اصفهان هستم و اونطور که متوجه شدم شما فقط تو تهران کار میکنید. خلاصه اگه خواستید تو اصفهان فعالیت داشته باشید من میتونم کمک کنم اینم ایمیلم لطفا پیام بدید
  Ghavidelbehnam63@gmail.com

  • بله دوست عزیز همانطور که خودتان گفتید ما در حال حاضر فقط در تهران فعالیت میکنیم اما برنامه داریم حتما در حد توان فعالیت خود را در سایر شهر ها نیز گسترش دهیم. حتما با شما در ارتباط خواهیم بود.

 7. سلام
  قیمت تزریق بیمار کرونایی چقدره

  • سلام دوست عزیز
   برای بیماری کرونا تزریق های مختلفی بنا به تشخیص پزشک انجام می شود. تزریق داروهایی مانند رمدسیویر با توجه به این که پرستار باید مدت بیشتری بماند و کار بیشتری از او میگیرد قیمت بیشتری دارد
   برای اطلاع دقیق از قیمت با شماره های ما تماس بگیرید و دارویی که باید تزریق شود را به مشاوران ما بگویید.

 8. سلام
  شما واکسیناسیون 4 ماهگی نوزاد هم در منزل انجام می دهید؟
  با تشکر

  • سلام عزیز
   خیر، تزریق این واکسن باید حتما در مرکز بهداشت انجام بشه

   • سلام من از خدمات مرکز سها استفاده کردم واقعا در سرعت و مهارت حرف اول رو میزنن نیروها شون. با تشکر از تیم عالی و حرفه ای شون

    • خیلی ممنون از پیام انرژی بخش شما

 9. راضی بودم

 10. مجددا سلام
  ممنونم از اعزام پزشك
  هم دكتر نجاتى پزشك عمومى و هم پرستارى كه اومدن آقاي حسين محسنى بسيار باعث آرامش خاطر شدن
  اگه امكان امتياز دادن بهشون در سامانه اى وجود داره خوشحال ميشيم براشون امتياز مثبت ثبت بشه

  • سلام خیلی ممنون از پیام شما
   خوشحالیم که راضی بوده اید
   نظر شما به مدیریت اعلام می شود و مطمئنا در نظر گرفته خواهد شد

 11. سلام
  من مادرم مدتی مریض شده و توان حرکت زیادی ندارد و الان باید به صورت هفتگی تزریق عضلانی داشته باشد

  • سلام دوست عزیز
   بله مسئله ای نیست لطفا فرم داخل صفحه رو پر کنید یا با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 1 =

‫5/5 ‫(4 نظر)

اقدامات پرستاری

مرحله 1 از 8

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل