Skip to content

ویزیت پزشک در منزل

دلایلی مانند عدم دسترسی شبانه روزی به مطب پزشکان، رفت و آمد سخت در شهرهای شلوغ و ناتوانی برخی از افراد برای جا به جایی باعث شده است که خدمات ویزیت پزشک در منزل در سال های اخیر گسترش چشمگیری داشته باشد.

مرکز سها با برخورداری از تیم پزشکان حرفه ای، امکان اعزام شبانه روزی پزشکان عمومی و متخصص خود را به تمام نقاط تهران دارد. تنها کافی است فرم زیر را پر کنید یا با مرکز تماس بگیرید.

ویزیت پزشک در منزل تهران

از خانه خارج نشوید!

و از خدمات درمانی مراقبتی سها در منزل خود بهره مند شوید

نظر آقای محمد سیدمحمود از استفاده کنندگان ویزیت پزشک در منزل سها سنتر:

قیمت ویزیت پزشک در منزل (سال 1401)

در جدول زیر قیمت و تعرفه ویزیت پزشک در منزل تهران آمده است. در هر نقطه از تهران که باشید میتوانید از پزشک عمومی در منزل و پزشک متخصص در منزل با رنج قیمتی آورده شده برخوردار شوید. در سها تلاش بر پایین نگه داشتن قیمت خدمات است تا این خدمات در میان مردم جا بی افتد و افراد بیشتری توانایی استفاده از آنها را داشته باشند.

توجه داشته باشید که این قیمت ها مختص به مرکز سها سنتر و مربوط به شهر تهران است.

نام خدمت
تعرفه (تومان)
ویزیت پزشک عمومی
از 500,000 تا 700,000
ویزیت پزشک متخصص
از 800,000 تا 1,000,000
 • کلیه خدمات توسط پزشکان مجرب با مدرک معتبر صورت می گیرد.
 • در موارد درخواست اورژانسی و شبانه، به تعرفه­‌های فوق 20% اضافه می شود.
 • در موارد متفرقه جهت اطلاع از تعرفه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • قیمت های ارائه شده در بالا حدودی است و ممکن است قیمت ها افزایش یافته باشد. جهت اطلاع دقیق از تعرفه ها در موارد خاص با مرکز خدمات بالینی سها تماس بگیرید

هزینه اعزام پزشک به منزل به چه مواردی وابسته است؟

به طور کلی مراکز و افراد مختلف هزینه های متفاوتی را بنا به خدماتی که ارائه می کنند میگیرند. مهمترین موارد در قیمت گذاری اما پزشک، فاصله (دوری یا نزدیکی) و ساعتی از شبانه روز است که به حضور پزشک نیاز است.

مرکز خدمات مراقبی در منزل سها

به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

مزایای استفاده از دکتر در منزل سها سنتر

امکان مشاوره پیش از اعزام پزشک

در سها سنتر برای راحتی بیشتر افراد امکان مشاوره پیش از اعزام وجود دارد تا افراد بتوانند با خیال راحت از خدمات استفاده کنند.

دسترسی همیشگی و شبانه روزی

در هر نقطه از تهران که باشید و در هر زمانی از شبانه روز میتوانید از سها درخواست اعزام پزشک را در منزل خود داشته باشید.

امنیت و راحتی خاطر

مرکز سها دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت است و از کارکنان کاملا صالح استفاده می کند تا خیال افراد هنگام استفاده از خدمات کاملا راحت باشد.

استفاده از پزشک در منزل برای چه کسانی مناسب است؟

ویزیت سالمندان در منزل

افراد مسن و سالمند

بدن انسان در سنین کهنسالی و پیری قدرت سابق خود را از دست می دهد و بیماری و ناتوانی بیشتر به سراغ افراد می آید. همین باعث می شود بسیاری از سالمندان قدرت زیادی برای جا به جایی نداشته باشند و برایشان خروج از منزل سخت باشد. 

متاسفانه اما افراد مسن بیشتر با بیماری های مختلف درگیر می شوند و باید آنها را با همان حال بد به مراکز درمانی رساند که برایشان دشوار است. برای همین ویزیت سالمندان در منزل میتواند برای این افراد بسیار مفید باشد. دکتر عمومی یا متخصص بسته به نیاز به منزل و سراغ سالمند میرود و به معاینه او میپردازد و دیگر نیازی به خارج کردن سالمند از منزل نیست.

پس از ویزیت پزشک بسته به شرایط بیمار میتوان از پرستار سالمند در منزل استفاده کرد که هم دستورات پزشک را انجام دهد و هم از سالمند به بهترین شکل مراقبت کند.

ویزیت کودکان در منزل

کودکان و نوزادان

نوزادی و کودکی سنین حساسی است که بدن هنوز خیلی قوی نشده و به توجه و مراقبت زیادی نیاز دارد. پزشکان نقش بسزایی در رشد صحیح و سالم کودکان دارند و باید بتوانند به بهترین شکل بیماری هایی که برای کودکان اتفاق می افتد را کنترل کنند. 

اما دلیل استفاده از پزشک در منزل برای کودکان یکی میتوان به ترس کودکان از مراکز درمانی اشاره کرد و دیگری بیماری های سخت در برخی موارد. خیلی از کودکان از بیمارستان ها و دکترها میترسند که در این حالت اگر پزشک به منزل آنها بیاید ترس آنها خیلی کمتر خواهد بود. و همچنین برخی کودکان به بیماری های سخت مبتلا می شوند که برایشان پزشک در منزل خیلی راحت تر است.

در مواردی که نیاز باشد نیز میتوان از پرستار کودک در منزل استفاده کرد تا در کنار کودک باقی بماند و به او کمک کند.

ویزیت در منزل تهران

افراد ناتوان در حرکت

ناتوانی در حرکت میتواند دو جنبه داشته باشد: یا فرد به صورت دائمی دچار مشکل است یا به صورت مقطعی که در هر دو صورت برای او خروج از منزل سخت است و بهتر است از پزشک در منزل شخصی خود استفاده کند.

برای بسیاری از افراد به دلایلی مانند قطع عضو، فلجی در ناحیه ای خاص و مانند اینها جا به جایی به خصوص در شهرهای شلوغی مانند تهران سخت است. یا ممکن است فرد برای مدتی در حرکت ناتوان باشد مانند استراحت اجباری در دوران نقاهت پس از عمل جراحی. پزشک متخصص در زمینه مورد نیاز بیمار در منزل او حاضر می شود و به او در بهبود کمک می کند.

همچنین در بسیاری از موارد میتوان با فیزیوتراپی یا ماساژدرمانی به بهبود مشکلات حرکتی در برخی افراد کمک کرد. از این رو مرکز سها اقدام به اعزام متخصصان جهت انجام فیزیوتراپی و ماساژ درمانی در منزل افراد میکند. 

ویزیت بیمار کرونا در منزل

افراد مبتلا به بیماری های سخت یا واگیردار

افرادی که به بیماری های سختی نظیر کرونا یا آنفلوانزا مبتلا می شوند برایشان ترک منزل میتواند بسیار دشوار باشد. همینطور به دلیل واگیردار بودن بسیاری از بیماری های این چنینی بهتر است منزل شخصی خود را ترک نکنند.

این افراد میتوانند از حضور پزشک در منزل خود بهره مند شوند تا او با معاینه آنها بیماری را تشخیص دهد و اقدامات لازم جهت درمان را انجام دهد. همچنین بیماران میتوانند با بهره مندی از پرستار در منزل خود، دستورات پزشک مانند تزریقات یا سرم تراپی را انجام دهند.

همین الان میتوانید با تماس با سها از ویزیت پزشک عمومی و ویزیت پزشک متخصص در منزل خود برخوردار شوید.

ویزیت پزشک متخصص در منزل

ویزیت پزشک عمومی و متخصص در منزل

ویزیت پزشک عمومی در منزل

پزشک عمومی در منزل

اکثر افراد هنگامی که با یک نا خوشی مواجه می شوند در اولین اقدام به سراغ یک پزشک عمومی می روند. پزشک عمومی آموزش دیده است تا بتواند انواع بیماری را تشخیص دهد، اگر مسئله حادی نبود خود نسبت به درمان بیمار اقدام کند و اگر موضوع بیماری مهم بود، بیمار را به متخصص مربوطه هدایت کند.

پزشک عمومی در هماهنگی کامل با سایر متخصصین در مراحل اولیه به بیمار کمک می کند تا روند درمان هر چه بهتر و سریع تر طی شود. با توجه به اینکه دکتر عمومی با افراد و بیماران زیادی در روز سر و کار دارد، در مواجهه اولیه با بیماران حرفه ای است و بهتر از هر کسی میتوان کمک کننده باشد.

پزشکان عمومی در صورت نیاز میتوانند آزمایش های مختلف را روی بیمار انجام دهند تا به صورت دقیق تری از مشکل او با خبر شوند.

استفاده از پزشک عمومی در منزل این کمک را به افراد میکند تا به جای مراجعه به مطب پزشکان، از حضور آنها در منزل خود برخوردار شوند، زیرا این گونه هم راحت تر است و هم ایمن تر.

پزشک متخصص داخلی در منزل

به طور کلی به پزشکی که وظیفه تشخیص و درمان به غیر از جراحی را در بزرگسالان برعهده دارد پزشک داخلی گفته می شود. چه در موارد ساده و چه در موارد پیچیده پزشک داخلی ابتدا معاینه اولیه را انجام می دهد و پس از تشخیص اولیه میتواند بیمار را کمک کند و در موارد پیچیده او را به متخصص مربوطه بسپارد. پزشک متخصص داخلی معاینه ابتدایی را انجام می دهد و در صورت نیاز بیمار را به متخصص در زمینه مشکل بیمار راهنمایی می کند.

موارد مختلفی باعث می شوند افراد به ویزیت متخصص داخلی نیاز پیدا کنند؛ مواردی مانند درد در قسمت های مختلف بدن به خصوص در مناطق حساس، تنگی نفس و سرفه، حالت تهوع، خستگی دائمی، تب، گلودرد، بی خوابی، عفونت در قیمت های مختلف بدن، سردرد، درد استخوان و… در کل هنگام بروز هرگونه ناسلامتی در بدن ابتدا باید توسط یک پزشک داخلی ویزیت شد.

تفاوت پزشک متخصص داخلی و پزشک عمومی:

بر خلاف تصور این دو مورد با یکدیگر تفاوت دارند. پزشک متخصص داخلی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی یک دوره 3 تا 6 ساله تخصص را میگذراند تا بهتر بتواند به بیماران کمک کند. البته اگر چه پزشک متخصص داخلی همچنان نمی تواند جراحی را انجام دهد اما می تواند در کنار پزشکان متخصص دیگر در نقش مشاور حضور داشته باشد.

استفاده از پزشک متخص داخلی در منزل دلایل و مزایای زیادی دارد: اگر فردی دچار ناخوشی شود نیازی نیست تا به مراکز درمانی مراجعه کند، بلکه پزشک با حضور در منزل بیماری او را تشخیص می دهد و درمان بیمار در همان منزل با خدمات پرستاری در منزل میتواند انجام شود.

به خصوص در دوران کرونا به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر این بیماری بهتر است افرادی که ناخوشی احساس می کنند تا حد ممکن از منزل خارج نشوند و در همان منزل خود تحت درمان قرار بگیرند.

پزشک متخصص اطفال در منزل

پزشکی کودکان با بزرگسالان تفاوت دارد از همین رو یک گرایش پزشک متخصص اطفال وجود دارد که به طور خاص بر روی کودکان تمرکز می کند. دکتر اطفال در منزل بر روی سلامت جسمی و روحی نوزادان، کودکان و نوجوانان تمرکز می کند و سعی میکنند هر گونه اختلالی که کودکان داشته باشند را تشخیص داده و در صدد درمان آن بر بیایند.

همچنین متخصصان اطفال در قبال پدر و مادر کودکان نیز مسئول اند و باید آنها را نسبت به شرایط کودکان آگاه کنند تا پدر و مادر بتوانند به خوبی از کودکان نگهداری کنند. 

اگر کودک دچار مشکل و بیماری پیچیده ای باشد پزشک اطفال می تواند به عنوان یک مشاور او را به متخصص مربوطه ارجاع دهد تا فرایند درمان با دقت بیشتری پیگیری شود.

چرا باید کودکان حتما توسط متخصص اطفال معاینه و درمان شوند؟

چون پزشکان اطفال تمام بیمارانی که میبینند کودکان هستند و برای همین با شرایط آنها و بیماری هایشان بیشتر آگاه هستند. از ابتدای تولد و سنین نوزادی تا رشد و دوران بلوغ کودکان ممکن است دچار مشکلاتی شوند که پزشک متخصص اطفال کمک بسیار زیادی می تواند به آنها بکند.

دلایل استفاده از پزشک اطفال در منزل زیاد است و مهم ترین آن شاید سختی مراجعه حضوری به درمانگاه ها به خصوص برای بعضی از کودکان باشد. کودکان در محیط امن منزل خود راحت تر هستند و آرامش بیشتری دارند و در نتیجه درمان برای آنها می تواند سریع تر و بهتر اتفاق بی افتد.

همچنین به دلیل وجود بیماری کرونا بهتر است کودکان کمتر در معرض محیط های عمومی مانند درمانگاه و بیمارستان قرار بگیرند تا احتمال ابتلای آنها به کرونا کاهش یابد.

پزشک متخصص قلب و عروق در منزل

قلب مهم ترین عضو بدن است و مشکلات قلبی یکی از اصلی ترین دلایل مرگ و میر اند. بنابراین اهمیت پزشک متخصص قلب و عروق برای سلامتی انسان ها بسیار زیاد است زیرا میتواند کمک می کند تا قلب مجددا سلامتی خود را به دست آورد.

متخصص قلب و عروق باید هر گونه نارسایی در عملکرد قلب را تشخیص دهد و اقدام به بهبود عملکرد آن نماید. و اگر نیاز به عمل جراحی بود در نقش مشاور ظاهر شود و در فرایند جراحی به بیمار کمک کند.

به طور کلی متخصصان قلب و عروق ابتدا با توجه به تشخیصشان باید اقدام به گرفتن تست و آزمایش از بیمار کنند و به معاینه فیزیکی او بپردازند. متخصص باید تلاش کند تا جای ممکن درمان دارویی را برای بیمار انجام دهد اما اگر اوضاع وخیم بود و نیاز به عمل جراحی بود به بیمار در این فرایند کمک کند.

با توجه به اهمیت بالای قلب بهتر است افراد هر وقت کوچکترین نارسایی یا دردی در ناحیه آن احساس کردند سریع نزد پزشک متخصص قلب بروند تا آنها را ویزیت کند و مشکلشان را تشخیص دهد. اما اکنون این امکان فراهم است تا متخصص قلب در منزل بیمار حاضر شود و ویزیت را انجام دهد. این مورد به خصوص در مواردی که فرد بیمار ناتوان در جابه جایی است بسیار کمک کننده است. 

 

پزشک متخصص ارتوپدی در منزل

پزشک متخصص ارتوپد که به او متخصص استخوان و مفاصل نیز گفته می شود به پیشگیری، تشخیص و درمان بیماران مبتلا به ناهنجاری اسکلتی، اختلالات استخوان، مفصل، عضله، رباط، تاندون، عصب و پوست تمرکز دارد.

امروزه به دلیل شغل های پشت میزی، استفاده نادرست از ابزار و وسایل و سبک زندگی ناسالم، مشکلات جسمانی خیلییشتر از گذشته گریبانگیر افراد می شود و پزشک متخصص ارتوپد میتواند در بهبود این مشکلات به افراد کمک کند.

به طور کلی موارد زیر باعث می شود افراد به ویزیت شدن توسط متخصص ارتوپد نیاز داشته باشند:

 • احساس درد در قسمت های مختلف بدن مانند دست و پا
 • جراحت های ورزشی
 • پای چنبری، انحراف پا و دیسپلازی لگن
 • پوکی استخوان
 • کمردرد، بیرون زدگی دیسک و تنگی مجرای نخاع
 • جراحی تعویض مفصل زانو یا ستون فقرات

افراد مسن بیش از دیگران به پزشکان ارتوپد نیاز دارند زیرا با بالا رفتن سن بسیاری از عوارض خود را نشان می دهند، اما در سنین پایین نیز نیاز به متخصص ارتوپد زیاد و رو به افزایش است.

اکنون با توجه به امکان حضور پزشک متخصص در منزل نیاز نیست حتما فرد دچار ناراحتی به مراکز درمانی مراجعه کند و ویزیت ارتوپد در منزل افراد میتواند صورت بگیرد.

پزشک متخصص طب اورژانس در منزل

متخصص طب اورژانس (emergency medicine specialist) یکی از تخصص های نسبتا جدید پزشکی است که در سال های اخیر بیشتر شده است. هدف اصلی از آن رسیدگی به نیازهای فوری پزشکی و کمک به بیماران است. 

متخصص طب اورژانس میتواند به افرادی که به طور ناگهانی حال آنها بد می شود و اتفاق بدی برایشان می افتد کمک کند تا ابتدای روند درمان و بهبودی را طی کنند.

وظایف اصلی که یک متخصص طب اورژانس باید از آن برخوردار باشد:

 • این افراد باید اطلاعات کامل و دقیق از اورژانس و سایر رشته های پزشکی داشته باشند تا بتوانند به سرعت مشکل بیمار را تشخیص داده و نسبت به درمان اقدام کنند.
 • سرعت بسیار مهم است و باید در کوتاه ترین زمان اقدامات لازم را انجام دهد اما این سرعت نباید باعث شود دقت کار کم شود.
 • باید اطلاعات کاملی از قلب و سایر ارگان های حیاتی بدن داشته باشد تا بتواند به صورت موقتی به بیمار کمک کند تا بعد اقدامات کافی انجام گیرد.

در سالهای اخیر به دلی عملکرد خوب این متخصصان بسیاری از افراد در مواقع حساس ترجیح می دهند تا به جای تماس با اورژانس با مراکزی که متخصص طب اورژانس اعزام می کنند تماس بگیرند و از آنها درخواست نیرو کنند.

پزشک متخصص عفونی در منزل

وظیفه یک متخصص عفونی در منزل کمک به بیماران در برابر عفونت های مختلفی است که بدن انسان را درگیر می کنند.

افرادی که دچار عفونت می شوند باید توسط پزشک متخصص عفونی ویزیت شوند تا مشکلشان به خوبی حل شود زیرا اگر عفونت درمان نشود میتوان آثار زیانبار زیادی داشته باشد.

پزشکان متخصص عفونی با همکاری با سایر پزشکان و متخصصان در روند بهبود و درمان بیمار کنار او خواهند بود.

یک متخصص بیماری های در چه زمینه هایی به افراد کمک می کند؟

یک پزشک متخصص عفونی به پیشگیری، تشخیص، درمان و تسکین بیماری های زیر میپردازد:

عفونت‌های رایج تنفسی، عفونت‌های گوارشی، عفونت رحمی و لگنی، زخم‌های مزمن، سینوزیت مزمن، نارسایی وریدی، رماتیسم، سرماخوردگی‌های مکرر، عفونت‌های تناسلی و ادراری، بوی بد دهان، ایدز، هپاتیت، سل، مالاریا، وبا، دیفتری، سرخجه، سرخک، اوریون، هاری، کزاز، بوتولیسم، آبسه مغزی، بیماری‌های اسهالی، بیماری‌های مشترک انسان و دام،  بازسازی بافت و جوان‌سازی، بیماری‌های قارچی، بیماری‌های پوستی، بیماری‌های کرمی روده‌ای و بیماری‌های ویروسی مانند کرونا.

با آمدن و فراگیری ویروس کرونا این تخصص پزشکی بسیار بیشتر در میان مردم شناخته شد و دلیل آن آثار این بیماری بر بدن انسان و نیاز به متخصصان عمومی بود. اما برای ویزیت شدن نیازی نیست که حتما به مراکز درمانی مراجعه کرد و میتوان از یک متخصص عفونی در منزل استفاده کرد.

چه نکاتی باید از سوی دکتر در منزل بیمار رعایت شود؟

بهداشت را شاید بتوان مهم ترین نکته نامید. پزشک وقتی به منزل افراد می رود باید به صورت کامل موارد و پروتکل های بهداشتی را رعایت کندف دست خود را مرتب بشوید و الکل بزند، حتما ماسک داشته باشد و تمیز کار کند.

رعایت حریم خصوصی مسئله مهم دیگر است. تمام پزشکان موظف اند محرم بیمار باشند و حافظ حریم او، که این مسئله در پزشکانی که به منزل بیمار می روند اهمیت بیشتری نیز میابد. بیمار باید کاملا احساس امنیت کند.

همچنین دکتر باید شرایط بیمار را کاملا در نظر بگیرد و هر کاری از دستش بر می آید برای کمک به او انجام دهد. اگر مسئله توسط خود او قابل حل بود مراتب کار را انجام دهد و اگر نه بیمار را به پزشک دارای تخصص مربوطه ارجاع دهد.

کامل ترین خدمات پزشکی در تهران

ویزیت پزشک در منزل شمال تهران

برای حضور دکتر در منزل شمال تهران میتوانید همین حالا با سها تماس بگیرید تا در زمان کوتاهی از خدمات بهره مند شوید. مناطق شمال تهران مانند تجریش، الهیه، پاسداران، ولنجک، قیطریه، قلهک، جردن، جماران، اقدسیه، زعفرانیه، سهادت آباد، نیاوران و... همه تحت پوشش اعزام پزشک عمومی و متخصص به منزل از سوی سها هستند.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

اعزام پزشک جهت ویزیت و درمان در منزل غرب تهران از سوی سها سنتر در سریع ترین زمان ممکن اتفاق می افتد. ساکنان تمام مناطق غرب تهران از جمله جنت آباد، صادقیه، پونک، مرزداران، شهر زیبا، اکباتان، چیتگر، فردوس، دهکده المپیک، کن، وردآورد، آزادی و... میتوانند از دکتر در منزل در غرب تهران در سریع ترین زمان استفاده کنند.

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

ساکنان شرق تهران برای استفاده از خدمات درمانی و اعزام دکتر در منزل شرق تهران میتوانند با سها در ارتباط باشند. مناطق نارمک، تهرانپارس، حکیمیه، افسریه، پیروزی، دلاوران، سراج، مجیدیه، دماوند، رسالت، لویزان، امام حسین، استخر و تمام مناطق شرق تهران تحت پوشش سها برای اعزام پزشک عمومی و متخصص هستند.

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

ساکنان جنوب تهران در هر موقعی از روز میتوانند درخواست دکتر در منزل جنوب تهران را به سها دهند تا از خدمات بهره مند شوند. مناطق نازی آباد، شوش، مولوی، راه آهن، جوادیه، نواب، خزانه، تختی، شهر ری و تمام مناطق جنوب میتوانند درخواست اعزام دکتر را همین الان به سها اعلام و در کوتاه ترین زمان از آن بهره مند شوند.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

خدمات پزشکی در منزل تهران

مجموعه خدمات درمانی در منزل سها، با بهره گیری از پزشکان عمومی و متخصص خدمات خود را به شهروندان در تهران عرضه می کند. ساکنین تهران در صورت نیاز به پزشک میتوانند فرم درخواست پزشک را در این صفحه پر کنند یا با شماره های مجموعه تماس بگیرند تا در کوتاه ترین زمان از حضور پزشک در منزل خود بهره مند شوند.

اگر هر گونه سوالی در زمینه حضور پزشک در منزل خود دارید، به مشاوره نیاز دارید یا میخواهید که پزشک در منزل شما حاضر شود میتوانید همین الان با مجموعه سها ارتباط برقرار کنید. کارشناسان ما با روی باز به شما پاسخ خواهند داد.

مزیت‌های مرکز سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

قیمت مناسب خدمات

پرستار خصوصی در منزل

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول در رابطه با خدمات پزشکی در منزل

استفاده از خدمات پزشکی در منزل چگونه است؟

با پر کردن فرم درخواست پزشک یا تماس با مرکز سها و اطلاع درخواست از طرف متقاضی، مرکز در سریع ترین زمان پزشک مورد نیاز فرد را به منزل او اعزام می کند. پس تنها کافی است به سها اطلاع دهید و منتظر حضور پزشک در منزل باشید.

خدمات حضور پزشک در منزل چند دسته است؟

به طور کلی دو دسته پزشک عمومی و پزشک متخصص. پزشک عمومی برای معاینه اولیه بیمار و پزشکان متخصص در زمینه های ریه، عفونی، داخلی و… همگی در دسترس و آماده خدمت رسانی میباشند.

هزینه حضور پزشک در منزل در تهران چقدر است؟

برای اطلاع دقیق از هزینه های ویزیت پزشک عمومی و متخصص مرکز سها در تهران جدول هزینه ها در همین صفحه را مشاهده کنید یا به صفحه تعرفه های سایت مراجعه نمایید.

چه مراکزی قابلیت اعزام پزشک به منازل را دارند؟

تنها مراکزی که دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی هستند میتوانند پزشک به منزل اعزام کنند. اگر مرکزی بدون مجوز اقدام به این کار کند خلاف است و باید با آن برخورد شود.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

18 Comments

 1. یه سوال میگم شما مرکزتون آدرسش غرب تهرانه اینجوری برای شرق چقدر طول میکشه نیروتون برسه؟

  • سلام بر شما
   زمان رسیدن نیروها بسته به مکان شما و ساعت درخواست و شلوغی، کمی متفاوت است و باید با توجه به این دو فاکتور زمان را در نظر گرفت. اما متوسط زمان رسیدن نیروهای ما در شهر تهران یک ساعت است.

   • سلام میخواستم بدونم قیمت های سایت به روزه؟ با همین قیمتا میشه استفاده کرد؟

    • سلام دوست گرامی بله به غیر از در موارد خاص قیمت خدمات مرکز همین قیمت های درون سایت است.

 2. سلام بر شما
  من میخواستم ببینم در حال حاضر متخصص ریه دارین برای اعزام؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید

  • خیر متاسفانه در حال حاضر این امکان فراهم نیست.

 3. سلام وقت بخیر و خسته نباشید
  شما در حال حاضر امکان اعزام سریع دکتر رو دارید یا زمان میبره؟ اگه زمان میبره چقدر حدودا؟

  • سلام دوست عزیز
   در سها تمام تلاش بر این است که در کوتاه ترین زمان نیروی درخواستی به منزل درخواست کننده برسد. شما میتوانید در حداکثر چند ساعت پس از ثبت درخواست از خدمت مورد نیاز بهره ببرید.

 4. سلام
  هزینه ها بر اساس ویزیت یک نفر هست؟
  اگه در یک منزل بخواین دو نفر رو ویزیت کنم متخصص عفونی هزینه چقدر میشه؟

  • سلام بر شما
   لطفا برای اطلاع دقیق از هزینه های خدمات، مستقیم با شماره های مرکز تماس بگیرید تا مشاوران به طور دقیق شما را راهنمایی نمایند
   با تشکر

 5. سلام و روزبخر
  من میخواستم تشکر کنم از سها و از پزشکی که به منزل ما آمد
  بسیار راضی بودیم آرزو موفقیت روزافزون برای شما داریم
  محمدی

  • سلام دوست عزیز
   خیلی ممنون از پیام شما
   خوشحالیم که رضایت شما را به دست آوردیم

 6. سلام وقت بخیر شما در شهر تبریز هم فعالیت دارید؟

  • سلام
   متاسفانه در حال حاضر فقط در تهران اعزام نیرو داریم اما امیدوارم در آینده در سایر شهر ها نیز بتوانیم فعالیت کنیم

 7. سلام
  تشکر میکنم از خدمات خوبتون هم از پزشکی که آمد و هم پرستاری که بعد برای تزریقات آمد رفتار خوبی داشتند و حرفه ای بودند
  هم زمان رسیدنشان کوتاه بود
  متشکر از شما و تیمتون

  • سلام دوست عزیز
   خیلی ممنون از پیام شما
   خوشحالیم راضی بودید

 8. قیمت هاتون خیلی بالاست واقعا نمی صرفه

  • سلام دوست عزیز
   ما تمام تلاشمون رو برای به حداقل رساندن قیمت ها انجام می دهیم اما با توجه به شرایط اقتصادی کشور هزینه ویزیت و هزینه رفت و آمد امکان قیمت کمتر برای ما وجود ندارد.
   اما قیمت های ما در مقایسه با سایر مراکز مناسب است میتوانید با مشاهده وبسایت سایر مراکز آن را ببینید.
   ممنون از پیام شما


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 ‫(3 نظر)

ویزیت پزشک در منزل

مرحله 1 از 7

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل