Skip to content

پرستار خصوصی در منزل

نیاز به پرستار خصوصی در منزل یکی از نیازهایی است که در سال های اخیر در بسیاری از خانواده ها پیدا شده است، زیرا راحتی ای که استفاده از پرستار خصوصی دارد باعث می شود افراد بدون نیاز به خروج از منزل از بهترین خدمات پرستاری استفاده کنند.

مرکز مراقبت های بالینی در منزل سها یکی از مراکزی است که خدمات پرستاری در منزل را با بالاترین استانداردها ارائه می دهد. اعزام پرستار خصوصی برای مراقبت از بیماران، سالمندان یا کودکان به صورت های روزانه و شبانه روزی انجام می شود.

(اطلاعات کامل درباره پرستار خصوصی بیمار در منزل)

(اطلاعات کامل درباره پرستار خصوصی سالمند در منزل)

(اطلاعات کامل درباره پرستار خصوصی کودک در منزل)

 

پرستار خصوصی در منزل تهران

از خانه خارج نشوید!

و از خدمات درمانی مراقبتی سها در منزل خود بهره مند شوید

استخدام پرستار خصوصی در منزل

امروزه مانند خیلی زمینه های دیگر که بسیار راحت تر از قبل شده اند استفاده از خدمات درمانی و مراقبتی نیز بسیار سهل و آسان شده است. دیگر نیاز نیست برای هر مشکلی به مراکز درمانی و بیمارستان ها مراجعه کرد، بلکه میتوان بدون خروج از منزل و تنها با یک تماس تلفنی از انواع خدمات پرستاری و مراقبتی استفاده کرد. با تماس با مراکز خدمات مراقبتی در منزل مانند سها سنتر میتوانید برای هر نیازی که دارید پرستار خصوصی استخدام کنید. بسیاری ترجیح می دهند برای اقداماتی مانند انواع تزریقات وریدی و عضلانی، پانسمان زخم، سرم تراپی کشیدن بخیه و مانند این بجای حضور در بیمارستان، پرستار در منزل آنها حضور یابد و نیازشان را برطرف کند. و همچنین افراد بسیاری میخواهند تا پرستار برای مراقبت از سالمندی که دارند یا کودکشان در زمان های نیاز بیاید و از آنها نگهداری کند. 

استخدام پرستار خصوصی در منزل چه مزایایی دارد؟

راحتی با پرستار خصوصی

راحتی و آسایش

یکی از مهمترین موارد در دنیای امروز و به ویژه در شهرهای شلوغ آسایش و آرامش است. ارزشی که آرامش دارد با پول خریدنی نیست و تمام تلاش ما در زندگی برای دستیابی به آن است. اما مواردی هست مانند بیماری و کسالت که به هر حال در زندگی پیش می آید و کمی این آسایش را مختل می کند. پرستار خصوصی در منزل میتواند کمک کند تا این آسایش و آرامش هر چه سریع تر به زندگی باز گردد. به این دلیل که فرد نیاز نیست از محیط امن و آرام خانه خارج شود و پرستار بسته به نیاز فرد وظایف خود را در منزل انجام می دهد.

پرستار خصوصی شبانه روزی در تهران

همیشگی بودن حتی شب ها

جدای از اینکه شما میتوانید برای بیمار، سالمند و یا کودکتان از پرستار خصوصی شبانه روزی استفاده کنید تا به طور کامل پرستار در کنار شما بماند، میتوان در هر موقع از شبانه روز با مرکز خدمات درمانی در منزل تماس گرفت و برای اقداماتی که نیاز دارید از خدمات پرستاری استفاده کنید. این مزیت بزرگی است به خصوص که در شرایطی که اتفاق غیر منتظره ای می افتد شما نیاز نیست در ساعاتی که اکثر جاها بسته است دنبال مراکز شبانه روزی بگردید و تنها کافی است با یک شماره تماس بگیرید.

مقابله با کرونا با پرستار در منزل

امنیت در برابر کرونا

آمدن کرونا و بحث رعایت فاصله اجتماعی بسیاری از افراد را به استفاده از پرستار خصوصی در منزل واداشته است. به این دلیل که مراکز درمانی، مهدکودک ها و خانه های سالمندان عمدتا مکان های شلوغی هستند که بیماران هم در آنجاها رفت و آمد می کنند و درصد ابتدلا بالاتر می رود. از آن گذشته افرادی که ابتلای آنها به کرونا مثبت می شود و باید خود را قرنطینه کنند و نمیتوانند از منزل خارج شوند از پرستار خصوصی استفاده می کنند تا هم از آنها مراقبت کند هم به ایشان در طی شدن روند بیماری و بهبود آنها کمک کند.

پرستار خانم در منزل

امکان اعزام پرستار خانم و آقا

پرستار آقا در منزل

هزینه پرستار خصوصی در منزل (1402)

در جداولی که در پایین آمده است شما می توانید قیمت های پایه و اولیه را برای استخدام پرستار خصوصی در منزل ببینید. این قیمت ها مخصوص سها سنتر است و سایر مراکز قیمت های متفاوتی دارند. تلاش سها بر این بوده است تا با پایین نگه داشتن قیمت ها دست خانواده های بیشتری را برای استفاده از پرستار خصوصی در منزل باز بگذارد.

در حال حاضر مرکز سها فقط در تهران فعالیت می کند از این رو جداول پایین قیمت پرستار خصوصی در تهران را نشان می دهند. یکی از اهداف سها این است که در آینده ای نه چندان دور بتواند فعالیت خود را گسترش دهد و در تمام ایران خدمت رسانی کند.

تعرفه اقدامات پرستاری در منزل تهران

نام خدمت
تعرفه (تومان)
سرم تراپی بدون اقامت پرستار
220,000
سرم تراپی با نیم ساعت اقامت پرستار
270,000
سرم تراپی با یک ساعت اقامت پرستار
340,000
هر تزریق داخل سرم (غیر از آنتی بیوتیک)
20,000
هر تزریق داخل سرم (آنتی بیوتیک)
70,000
تزریق عضلانی یک تزریق
170,000
تعبیه سوند
240,000
تعبیه NG (لوله کاواژ)
300,000
پانسمان (قیمت پایه)
200,000
کشیدن بخیه (قیمت پایه)
180,000
کنترل فشار خون
150,000
انما
400,000
درمان زخم بستر (قیمت پایه)
300,000
 • کلیه خدمات پرستاری توسط نیروهای مجرب و تعلیم دیده سها صورت میگیرد.
 • در صورت درخواست چند خدمت همزمان، خدمت دوم مشمول تخفیف می گردد.
 • هزینه مواد مصرفی در مواردی مثل پانسمان و سونداژ و… به صورت جداگانه اخذ می­گردد.
 • در موارد درخواست اورژانسی و شبانه، به تعرفه­‌های فوق 20% اضافه می شود.
 • در موارد متفرقه جهت اطلاع از تعرفه، با کارشناسان ما تماس بگیرید.
مرکز خدمات مراقبی در منزل سها
به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

تا شکست کامل کرونا با شماییم

خدمات ویژه مرکز مراقبت در منزل سها برای بیماران کرونایی کمک بزرگی به این عزیزان است. پرستاران سها با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در منزل این عزیزان حضور می یابند و با تجربه ای که در این مدت از برخورد با این بیماری به دست آورده اند به بیماران به طور کامل کمک می کنند تا کرونا را تمام و کمال شکست دهند.

کرونا بیماری سختی است اما با رعایت درست و رسیدگی اصولی میتواند بسیار راحت شود.

خدمات پرستار خصوصی شامل چه مواردی می شود؟

پرستار کسی است که است که از بیماران مراقبت می کند و به آنها کمک می کند روند درمان را در برابر بیماری هر چه بهتر و راحت تر طی کنند. اما پرستار خصوصی یا مراقب فردی است که از بیمار، سالمند و یا کودکان و در کل افرادی که نیاز داشته باشند مراقبت می کند و نیازهایشان را پاسخ می دهد. در ادامه به طور مفصل به انواع خدمات پرستاری و مراقبتی که در حال حاضر در سها ارائه می شود میپردازیم.

خدمات پرستار خصوصی تهران

اقدامات پرستاری برای بیمار در منزل

اگر برای فرد یا بیمار مشکلی پیش بیاید یا بنا به دلایلی نیاز به پرستار برای رسیدگی به اوضاع پیدا کند، با درخواست حضور پرستار در منزل میتواند از خدمات آن استفاده کند. به طور کلی این خدمات شامل موارد زیر است:

تزریقات در منزل

تزریقات در منزل

یکی از راه هایی که در تسریع درمان بسیار موثر است تزریقات است. تزریقات هم به صورت کوتاه مدت و درمان سریع به کار می رود مانند باز کردن گرفتگی عضلات یا بیماری هایی مانند آنفولانزا. یا به صورت بلند مدت و همیشگی باید انجام شود مانند تزریق انسولین در بیماران مبتلا به دیابت.

تزریق با آمپول و سرنگ به سه حالت انجام می شود:

 • تزریق داخل پوستی که سطحی است و در لایه فوقانی پوست نفوذ می کند.
 • تزریق زیرجلدی که به تزریق به لایه چربی میان پوست و عضله گفته می شود.
 • تزریق عضلانی که دارو مستقیم به عضله تزریق میشود و سریع ترین اثر را دارد.

پرستار خصوصی میتواند تزریقات در منزل بیمار انجام دهد تا دیگر نیازی به مراجعه به مراکز درمانی برای اینکار نباشد.

سرم تراپی در منزل

سرم تراپی در منزل

تزریقات سرم یا سرم تراپی یکی دیگر از اقدامات پرستاری است که میتواند در منزل صورت گیرد. به این دسته از تزریقات، تزریقات وریدی گفته می شود و دلیل آنکه مواد و داروها مستقیما به درون رگ وارد می شوند. این عمل کمک میکند که مواد مورد نیاز بدن به درون خون وارد شوند و به سرعت در کل بدن پخش شوند.

سرم تراپی برای درمان بیماری های مختلفی استفاده می شود و به خصوص در مواقعی که بیمار نمی تواند یا نباید چیزی بخورد مواد مورد نیاز را از طریق سرم دریافت می کند. برای مشاهده قیمت سرم تراپی در منزل به صفحه سرم تراپی یا صفحه تعرفه های سها مراجعه نمایید.

پانسمان زخم در منزل

پانسمان زخم در منزل

پانسمان نوعی پوشش محافظتی است که بر روی زخم قرار میگیرد تا هم از ورود اجزای بیگانه به درون بدن جلوگیری کند هم روند بهبود زخم را تسریع بخشد. پانسمان به صورت کلی در موارد زیر به کار می رود:

 • قسمتی از بدن به دلیل صدمه فیزیکی زخم شده و یا خون ریزی دارد.
 • به دلیل بیماری هایی مانند زخم بستر و یا بیماری های عروقی باید زخم پانسمان شود.
 • پس از جراحی محل زخم باید پانسمان باشد و این پانسمان نیز در طی بازه های زمانی تعویض شود.

یکی از مشکلاتی که بسیاری از بیماران و سالمند با آن مواجه می شوند زخم بستر است. پرستار خصوصی در منزل میتواند با انجام پانسمان به موقع و صحیح به درمان سریع زخم بستر کمک کند. 

کشیدن بخیه در منزل

کشیدن بخیه در منزل

بسیاری از آسیب دیدگی ها تنها به کمک بخیه میتوانند ترمیم شوند. بخیه دو قسمت بدن را به هم نزدیک می کند تا سریع تر بدن خودش را ترمیم کند و زخم خوب شود. بخیه به دو صورت است:

 • بخیه های جذبی که به مرور جذب بدن می شوند و برای بدن ضرری ندارند.
 • بخیه های غیر جذبی که پس از مدتی باید با مراجعه به مرکز درمانی کشیده شوند. البته که میتوان از خدمات پرستاری در منزل استفاده کرد تا پرستار در زمان کوتاهی در منزل شما حاضر شود و بخیه را بکشد.
تعویض سوند در منزل

تعویض سوند در منزل

سوند یا سونداژ برای افرادی استفاده می شود که برای ادرار کردن دارای محدودیت هستند. ایم محدودیت ممکن است به دلیل بیماری باشد یا کهولت سن، اما در هر حالت سوند کمک بزرگی می کند. به دلیل حسایت دستگاه ادراری هنگام وصل کردن و باز کردن سوند اما باید دقت بالایی داشت تا به دستگاه ادراری آسیبی نرسد.

تعبیه لوله معده در منزل

تعبیه لوله معده در منزل

لوله معده، سوند معده یا لوله تغذیه بینی به معده یک لوله است که در درون بینی فرد دارای محدودیت برای خوردن و آشامیدن گذاشته می شود تا غذا و دارو از طریق بینی به معده فرد وارد شود. تعبیه لوله معده در موارد زیر به کار می رود:
 • فرد دچار اختلال بلع باشد و نتواند غذا و مواد دیگر را از طریق دهان وارد کند.
 • فرد در ناحیه صورت و گردن دچار مشکل باشد و نتواند آنها را به آسانی تکان دهد.
 • فرد بهوش نیست.
 • فرد دچار انسداد روده است.

تنها مراکز درمانی با مجوز رسمی از وزارت بهداشت میتوانند اقدامات پرستاری در منزل را ارائه دهند. مرکز سها یکی از این مراکز دارای مجوز است که به جهت راحتی افراد خدمات پرستاری را در منزل ارائه می دهد. برای تمام موارد بالا و بسیاری از عملیات پرستاری دیگر که افراد به آن نیاز پیدا می کنند سها با اعزام پرستار حرفه ای تعلیم دیده و با مدرک معتبر تلاش می کند بهترین خدمات را ارائه دهد.

به جهت ارزش بالایی که جان انسان و سلامتی او دارد باید موارد بهداشتی و پزشکی با نهایت دقت انجام شود و جای هیچ خطایی در کار نیست. از این پرستاران باید به بهترین شکل اقدامات مورد نیاز را برای بیمار انجام دهند تا او هر چه سریع تر بهبود یابد.

هزینه پرستار خصوصی در منزل

برای بهره مندی از پرستار خصوصی در منزل شخصی خود با سها تماس بگیرید.

پرستاری از کودک، سالمند و بیمار در منزل

گاهی اوقات پیش می آید که افراد به کسی نیاز دارند تا از خودشان یا اطرافیانشان به سبب محدودیتی که دارند مراقبت کند. این محدودیت ممکن است به سبب کهولت سن باشد، به سبب یک بیماری باشد یا والدینی که دنبال یک مراقب برای فرزندشان هستند:

پرستار خصوصی سالمند در منزل

پرستار خصوصی سالمند در منزل

بسیاری از سالمندان با بالا رفتن سنشان دچار مشکلاتی می شوند و گاهی این مشکلات باعث اذیت شدن خودشان و اطرافیانشان می شود. در خیلی از سالمندان این مشکلات، ناتوانی ها و بیماری ها زیاد نیست و خودشان با کمی کمک از نزدیکان میتوانند از پس آنها بر بیایند. اما در مواقعی که این عزیزان با بیماری های سخت تری مواجه می شوند یا توان انجام دادن کارهای روزمره را از دست می دهند، یا خانواده و نزدیکان به دلیل مشغله های بسیار در شهرهای شلوغ توان مراقبت از سالمندشان را نداشته باشند میتوان از دو راه استفاده کرد:

 • خانه سالمندان
 • پرستار خصوصی در منزل

افراد با توجه به شرایطشان یکی از این دو گزینه را میتوانند انتخاب کنند. اما تجربه و آمار نشان داده است خانه سالمندان بسیاری از افراد را دچار احساس ناخوشایند و افسردگی می کند. زیرا احساس فراموش شدن می کنند و فکر میکنند اینجوری کمتر بهشان سر می زنند. در مقابل اگر در منزل خودشان باشند و با کمک پرستار بتوانند زندگی عادی خود را ادامه دهند احساس بهتری دارند.

پرستار خصوصی سالمند میتواند به خوبی به سالمندان برای یک زندگی مناسب کمک کند مانند نگهداری از سالمند پوشکی در منزل که کار بسیار سختی برای خانواده هاست اما یک پرستار حرفه ای به راحتی این کار را انجام می دهد.

پرستار خصوصی بیمار در منزل

پرستار خصوصی بیمار در منزل

بعضی بیماری ها مانند سرماخوردگی خیلی سخت نیستند و زود هم تمام می شوند. اما متاسفانه بعضی بیماری ها بسیار سخت ترند و مشکلات بسیاری ایجاد می کنند. خیلی از این بیماری ها مانند سرطان در هر سنی ممکن است به سراغ انسان بیاید و مراقبت های ویژه ای رو بخواهند. در مواقعی که مشکلات آن قدر زیاد نباشد و فرد بیمار کسی را داشته باشد که از او محافظت کند میتواند در موارد خاص با مراکز خدمات پرستاری تماس بگیرد تا پرستار بیاید و به او کمک کند. اما در مواقع دیگر که فرد مشکلات بیشتری دارد و به طور مثال مدام و در طی ساعات مشخص باید عملیاتی مانند تزریق یا تعویض پانسمان بر روی او صورت گیرد، یا کسی نیست که بتواند کامل پیش بیمار بماند و از او مراقبت کند، استفاده از پرستار خصوصی راه حل مناسبی است.

پرستار خصوصی بیمار میتواند در منزل شخص بماند و مدام نشانه های او را چک کند و دائم به او رسیدگی کند.

مزایایی که استفاده از پرستار خصوصی بیمار در منزل به همراه دارد:

 • عدم نیاز به بستری شدن فرد در بیمارستان
 • رسیدگی کامل و شخصی پرستار به فرد بیمار
 • عدم نیاز به حضور کامل نزدیک بیمار برای مراقبت از او
 • راحتی و آسایش خاطر بیمار برای کمک به بهبودی
پرستار خصوصی کودک در منزل

پرستار خصوصی کودک در منزل

یکی دیگر از مجموعه خدمات سها مراقبت و پرستاری از کودکان و نوزادان است. به طور کلی موارد زیر باعث می شوند تا افراد پرستار خصوصی برای کودک خود استخدام کنند:

 • نوزاد تازه به دنیا آمده فرزند اول پدر و مادر است و آنها تجربه ندارند، از یک پرستار و فرد با تجربه استفاده می کنند تا هم از او یاد بگیرند و هم در سن حساس نوزادی اتفاقی برای فرزندشان نیوفتد.
 • هر دوی پدر و مادر باید سر کار روند و در نتیجه کسی برای نگهداری از کودک نیست.
 • والدین از یکدیگر جدا شده اند و یا یکی از والدین باید به ماموریت های کاری برود یا یکی از والدین فوت شده باشد، در این صورت پدر یا مادر دست تنهاست و به یک کمک بیرونی نیاز دارد.
 • کودک دچار بیماری و مشکلات خاصی است که پدر و مادر به کمک نیاز دارند تا بتوانند شرایط فرزندشان را مناسب کنند.

موارد بالا از اصلی ترین دلایلی هستند که والدین سراغ پرستار خصوصی می روند. اما استخدام پرستار کودک در منزل نیازمند دقت بالایی است. از این جهت که سن کودکی برای افراد بسیار مهم است و آنچه در این سن بر ایشان می گذرد تا آخر عمر همراهشان می ماند. برای همین به هر کسی برای نگهداری از کودک نباید اعتماد کرد و فقط باید افراد معتبر با تجربه و دانش کار با کودک را برای این کار استخدام کرد.

موارد مهم هنگام استخدام پرستار خصوصی
موارد مهم هنگام استخدام پرستار خصوصی در منزل که باید در نظر داشت:
 • حتما باید از صحت رفتاری پرستار آگاه بود زیرا او دارد به منزل ما وارد می شود. بهترین راه استخدام افراد و مراکز معتبر است.
 • اقدامات پرستاری تنها با نسخه پزشک قابل اجراست از این رو یا باید نسخه داشته باشید یا از خدمات اعزام پزشک به منزل استفاده کنید.
 • باید صحبت پرستار را جدی گرفت و اگر او به موضوعی اشاره می کند به دلیل دانشی است که در این زمینه دارد.
 • در مواردی که پرستار باید در منزل بماند بهتر است یک محیط مناسب برای ماندن او در نظر گرفت.
 • پرستار نیز موظف است تا به حریم شخصی خانه افراد نهایت احترام را گذاشته و برخورد مناسبی داشته باشد.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

پرستار خصوصی شبانه روزی در تهران

اگر شما در تهران هستید در هر لحظه از شبانه روز میتوانید با ما تماس بگیرید. تیم ما آماده است تا در سریع ترین زمان به شما رسیدگی کند. اعزام شبانه روزی پرستار باعث خاطر جمعی افراد از سلامت خود یا عزیزشان می شود از این رو سها یک مرکز خدمات پرستاری در منزل 24 ساعته است.

مزیت‌های مرکز سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

قیمت مناسب خدمات

پرستار خصوصی در منزل

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول در رابطه با استخدام پرستار خصوصی در منزل

وظایف پرستار خصوصی چیست؟

بسته به نیاز شما و پرستاری که میخواهید این وظایف متفاوت است. اگر شما نیاز به اقدامات پرستاری مانند انواع تزریقات، پانسمان و… دارید وظیفه پرستار این است که در زمانی سریع در محل حاضر شود و به بهترین شکل این کار را برای شما انجام دهد. اما اگر قصد استخدام پرستار برای سالمند یا کودکتان دارید میتوانید انتخاب کنید که پرستار چه کارهایی را باید انجام دهد.

هزینه پرستار خصوصی در منزل چقدر است؟

این هزینه ها به علت تنوع خدمات با یکدیگر متفاوت اند. برای آگاهی از قیمت انواع اقدامات پرستاری، پرستار سالمند و پرستار کودک به جداول تعرفه پرستار خصوصی ناه کنید. در رابطه با موارد خاص نیز میتوانید با تماس با ما از هزینه آن مطلع شوید.

در رابطه با عملکرد پرستار در منزل با بیمارستان چه تفاوتی دارد؟

خود وظیفه پرستار نسبت به اقداماتی که در بیمارستان ها یا مراکز درمانی صورت میگیرد تفاوتی ندارد اما محیط کمی متفاوت است. در نتیجه باید سعی شود محیط منزل و مکان بیمار در آرامش کامل باشد و بهداشت به طور ویژه رعایت شود. پرستار نیز وظیفه دارد تا از مواد استرلیزه استفاده کند و تمام اصول را جدی بگیرد.

آیا نسخه پزشک برای پرستار خصوصی در منزل نیاز است؟

برای مواردی مانند تزریقات وریدی و عضلانی، پانسمان، تعبیه لوله و مواردی که با سلامت فرد به طور مستقیم در ارتباط است نسخه پزشک نیاز است اما در رابطه با وظایف نگهداری از سالمند و یا نگهداری از کودک نیازی به آن نیست.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

4 Comments

 1. برای استخدام پرستار قرارداد به چه صورت بسته می شود؟
  این رو می پرسم چون تو گذشته با پرستاری که برای پدرم گرفته بودم مشکل پیدا کردییم و هیچ کاری هم نتونستیم بکنیم

  • سلام بر شما دوست عزیز
   ما تمام تلاشمان را می کنیم تا هنگام انتخاب پرستارانمان را با نهایت دقت انتخاب کنیم تا هیچ گونه مشکلی پیش نیاید. اما در صورت هرگونه مشکلی شما میتوانید مستقیم با سها ارتباط بگیرید تا به مسئله رسیدگی شود.

 2. سلام
  شما تزریق بیمار کرونایی هم انجام میدین و اگه میدین قیمتش چقدره ممنون

  • سلام بر شما
   بله در حال حاضر انواع تزریقات برای این بیماران کرونایی توسط پرستاران ما انجام می شود و تزریق داروهایی مانند رمدسیویر با قیمتی بسیار مناسب تر از بیمارستان های خصوصی انجام می شود که باعث شده عده ی زیادی از خدمات ما استفاده کنند.


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 ‫(1 نظر)

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل