Skip to content

پرستار همراه در بیمارستان

استفاده از پرستار و همراه در بیمارستان های خصوصی و دولتی یکی از خدمات مرکز مراقبت های بالینی سها است که با هدف ارائه خدمات مناسب انجام می شود.

برای بهره مند شدن از خدمات سها و پرستاران حرفه ای آن، به صورت شبانه روزی میتوانید با شماره های مرکز تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید تا مشاوران سها با شما تماس بگیرند.

پرستار همراه در بیمارستان

از خانه خارج نشوید!

و از خدمات درمانی مراقبتی سها در منزل خود بهره مند شوید

مراقب و همراه در بیمارستان

اعزام مراقب و همراه به بیمارستان

بسیاری از افراد به دلیل مشغله زیاد، طولانی بودن مدت زمان بستری بیمار، هم جنس نبودن بیمار و همراه و مواردی از این دست به همراه در بیمارستان نیاز پیدا می کنند. اما این تنها دلیل استفاده از پرستار همراه در بیمارستان نیست. پرستار و همراه به دلیل دانش و تجربه ای که در این زمینه دارد میتواند بسیار بهتر به بیمار در بیمارستان کمک کند تا او روند درمان را پشت سر بگذارد.

به این خاطر است که در سالهای اخیر شاهد رشد روز افزون استفاده از پرستار همراه در بیمارستان بوده ایم. در ادامه این صفحه به طور کامل این خدمت را که یکی از خدمات مرکز خدمات بالینی سها است را معرفی می کنیم تا افراد هنگام استفاده از آن، اطلاعات کاملی داشته باشند.

دلایل استفاده از پرستار همراه در بیمارستان

پرستار و مراقب همراه در بیمارستان پدیده ای است که در سال های اخیر استفاده از آن با سرعت زیادی رو به افزایش بوده است و امروزه بسیاری از خانواده ها و افراد از آن استفاده می کنند. اصلی ترین دلایلی که باعث می شود افراد از این خدمات استفاده کنند شامل موارد زیر می شود:

 • عدم رسیدگی کافی برخی از بیمارستان ها به بیماران
 • نیاز بیمار به مراقبت بیشتر و ویژه پرستاری
 • همراهی دائمی یک فرد حرفه ای و با تجربه در کنار بیمار
 • راحتی خیال بیمار و خانواده او از بهره گیری بهترین شرایط
 • مشغله زیاد افراد و نداشتن وقت برای ماندن و مراقبت از بیمار
 • مدت زمان بستری طولانی مدت بیمار در بیمارستان

این دلایل باعث شده اند تا امروزه بسیاری از افراد هنگامی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند، از وجود یک پرستار حرفه ای در کنار خود به صورت تمام وقت بهره مند شوند تا به آنها در طی کردن روند درمان و بهبودی سریع تر کمک کند.

همراه بیمار کرونایی در بیمارستان

کرونا بیماری سختی است و مبتلایان به این بیماری نیاز به مراقبت زیادی دارند. شاید در موارد خفیف این بیماری، بتوان از بیمار در منزل نگهداری کرد و از پرستار در منزل برای کمک به روند درمان بهره برد، اما در موارد با شدت کرونا، بیمار حتما باید در بیمارستان بستری شود. هنگامی که فرد مبتلا به کرونا نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارد، استفاده از پرستار همراه بیمار دو مزیت مهم دارد:

1. در مواقعی که بیمارستان شلوغ است و کادر درمان و پرستاران نمیتوانند وقت زیادی به تمام بیماران اختصاص دهند، پرستار همراه میتواند به صورت اختصاصی در کنار بیمار بماند و از دریافت بهترین خدمات اطمینان حاصل کند.

2. دیگر نیازی به ماندن اعضای خانواده در بیمارستان نیست زیرا پرستار و همراه تمام آنچه نیاز است را انجام می دهد. این گونه احتمال ابتلای دیگر اعضای خانوده به این ویروس کاهش می یابد.

پرستار همراه در بیمارستان (پاره وقت و تمام وقت)

برای افرادی که قصد بهره بردن از پرستار همراه در بیمارستان را دارند، این امکان به دو صورت پاره وقت یا روزانه، و تمام وقت یا شبانه روزی موجود است. هنگامی که با سها تماس میگیرید و درخواست پرستار همراه در بیمارستان می کنید از شما پرسیده می شود که برای چه زمانی به پرستار نیاز دارید، و شما میتوانید بسته به نیاز به صورت پاره وقت یا تمام وقت از این خدمت استفاده کنید.

همراه روزانه در بیمارستان

در صورتی که بیمار تنها چند ساعت نیاز به مراقبت داشته باشد و نیازی به بستری شدن در شب نداشته باشد، میتوان از پرستار بیمار پاره وقت در بیمارستان استفاده کرد.

همراه شبانه روزی در بیمارستان

در مواقعی که بیمار بستری باید شب را در بیمارستان بگذراند، و یا مدت درمان طولانی است، پرستار شبانه روزی میتواند در تمام مدت کنار بیمار مانده و مراقب او باشد.

همراه بیمار در بیمارستان

مزایای استفاده از مراقب و پرستار در بیمارستان

قیمت همراه در بیمارستان
 • رسیدگی تخصصی و حرفه ای به بیمار برای بهبودی سریع تر
 • در دسترس بودن تمام وقت و شبانه روزی پرستار
 • عدم نیاز به حضور هیچ فرد دیگری در کنار بیمار
 • آرامش خاطر از اجرا شدن درست خدمات جهت سلامتی بیمار
 • حضور پرستار در کنار بیمار در هر شرایطی
 • واکنش مناسب و سریع پرستار در صورت رخ دادن هر گونه مشکلی
پرستار خانم در منزل

امکان اعزام پرستار خانم و آقا

برای راحتی هر چه بیشتر و احساس آرامش افراد سها سنتر همواره هم پرستار آقا و هم پرستار خانم آماده اعزام دارد، تنها کافی است نیاز خود را به یکی از این دو مورد اعلام کنید.

پرستار آقا در منزل

تماس شبانه روزی با مرکز سها سنتر:

انجام تمام امور مربوط به بیمار در بیمارستان

هنگامی که اقدام به استفاده از خدمت پرستار همراه در بیمارستان می کنید، میتوانید انتظار داشته باشید که پرستار از ابتدا تا انتها همراه بیمار باشد و تمام کارهای او را انجام دهد. از انجام کارهای پذیرش و ترخیص گرفته تا کمک به بیمار در انجام کارهای شخصی. پرستار خصوصی همواره در کنار بیمار می ماند و به طور ویژه به او رسیدگی می کند.

همراه سالمند در بیمارستان

پرستار همراه سالمند در بیمارستان

برخی از سالمندان در انجام کارهای خود دچار محدودیت هستند یا خانواده آنها توان نگه داری کامل از ایشان را ندارند. در چنین مواردی چه سالمند در منزل شخصی باشد و چه در بیمارستان، استفاده از پرستار سالمند که بتواند به خوبی به کارهای او رسیدگی کند می تواند بسیار مفید باشد. پرستار همراه سالمند هم میتواند به او در کارهای عمومی کمک کند، هم در کارهایی مانند نصب و تعویض سوند، پوشک و لگن. دادن به موقع داروهای سالمند و مواردی از این دست نیز جزو وظایف پرستار همراه حساب می شود.

قیمت همراه بیمار در بیمارستان سال 1401

در سها همواره تلاش بر این بوده تا با پایین نگه داشتن قیمت خدمات، استفاده از آنها برای افراد بیشتری میسر شود. در این راه اما دقت زیادی شده تا از کیفیت خدمات به هیچ عنوان کاسته نشود تا رضایت استفاده کنندگان حفظ شود. قیمت و هزینه پرستار همراه در بیمارستان نیز از جمله ی این موارد است. اگرچه که بنا به دلایل اقتصادی امکان ارائه این خدمت از یک حد قیمتی پایین تر ممکن نیست، اما میتوانید با مقایسه بین قیمت مراکز مختلف، به مناسب بودن قیمت مرکز سها سنتر پی ببرید.

اما قیمت پرستار همراه در بیمارستان به چه عواملی بستگی دارد؟ عواملی مانند خود بیمارستانی که فرد در آن بستری است، مدت زمان نیاز به پرستار و روزانه بودن یا شبانه روزی بودن او، خود پرستاری که مورد نیاز است و… میتوانند در قیمت پرستار همراه در بیمارستان تاثیر گذار باشند. برای اطلاع دقیق از قیمت همراه و پرستار در بیمارستان، هم میتوانید فرم ابتدای صفحه را پر کنید و درخواست قیمت کنید، هم میتوانید برای دریافت نتیجه سریع تر مستقیم با شماره سها سنتر تماس بگیرید و شرایط خود را به مشاوران بگویید تا از قیمت و شرایط خدمات آگاه بشید.

هزینه همراه بیمار در بیمارستان دولتی

بیمارستان های دولتی عموما بیمارستان های شلوغی هستند که ممکن است در بعضی از آنها کیفیت خدمات دهی مطلوب نباشد و کادر آنجا نتوانند به بهترین شکل به تمام بیماران خدمت رسانی کنند. از این جهت پرستار همراه در بیمارستان دولتی کمک خیلی خوبی است تا بیمار و خانواده او، از یک نیروی متخصص در کنار خود اطمینان حاصل کنند.

هزینه همراه بیمار در بیمارستان خصوصی

با وجود رسیدگی بیشتر پرستاران در بیمارستان های خصوصی، همچنان پرستار همراه میتواند فواید زیادی داشته باشد. زیرا در مواقعی حضور دائمی پرستار در کنار بیمار بسیار کمک کننده است و میتواند باعث راحت تر شدن خیال شود. همینطور برای افرادی که به دلایلی نمیتوانند خود در کنار بیمار باشند، این امکان فراهم می شود تا بیمار تنها نباشد و همراهی داشته باشد.

مرکز خدمات مراقبی در منزل سها

به صورت شبانه روزی

برای استفاده از خدمات سها میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا ما در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و پروانه بهره‌برداری، به شماره ۲۱۱۷۲۷-۳

مجوز وزارت بهداشت مرکز سها
تماس با مرکز خدمات پرستاری از سالمندان

پرستار همراه در بیمارستان در تهران

اگر ساکن تهران هستید و قصد استفاده از پرستار همراه در هر یک از بیمارستان های تهران را دارید، میتوانید همین الان با شماره گیری شماره های زیر از این خدمات بهره مند شوید. در صورت رضایت یا عدم رضایت هم میتوانید با گذاشتن پیام در انتهای صفحه، هم به ما در بهتر شدن، و هم به دیگر افراد در انتخاب کمک کنید.

مزیت‌های مرکز خدمات بالینی در منزل سها

مدیریت تخصصی

نظارت شبانه روزی مسئول فنی

نظارت مستقیم وزارت بهداشت

رویکرد علمی در پرستاری

پرسنل مجرب

قیمت مناسب خدمات

پاسخگویی شبانه روزی

پشتیبانی آنی پزشکی و پرستاری

مشاوره تلفنی آنی با متخصصین

پرسش های متداول پرستار همراه در بیمارستان

قیمت مراقب و پرستار در بیمارستان چقدر است؟

قیمت این خدمت به شرایط مختلفی بستگی دارد، برای همین و برای اینکه مشکلی پیش نیاید، برای اطلاع دقیق از قیمت با مرکز تماس بگیرید تا بعد از اطلاع از شرایط شما، قیمت را به اطلاع برسانند.

شرایط استفاده از پرستار همراه در بیمارستان چگونه است؟

بعد از اطلاع شرایط بیمار و بیمارستانی که بیمار در آن بستری است به سها، در کوتاه ترین زمان متخصصان مرکز اعزام می شوند تا افراد یتوانند از وجود آنها استفاده کنند.

به چه صورت هایی میتوان از همراه در بیمارستان استفاده کرد؟

در هر کجای تهران و در هر بیمارستانی میتوان از خدمات سها استفاده کرد. همچنین امکان استفاده از این خدمات به صورت روزانه و ساعتی، و همچنین شبانه روزی وجود دارد.

آیا امکان اعزام پرستار همراه برای بیمار کرونایی نیز وجود دارد؟

بله مطمئنا بیماران مبتلا به کرونا جزو افرادی هستند که به این خدمت بسیار نیاز پیدا می کنند، از این جهت ارائه این خدمات به این افراد با مناسب ترین شرایط صورت میگیرد.

دیدگاه در سها سنتر

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید

2 Comments

 1. سلام
  همراه بیمار خانوم بستری در بیمارستان تریتا برای شیفت شب تا صبح دارین؟ هزینه اش چقدر هست؟
  بیمار در حال حاضر سوند وصل هست

  • سلام
   با توجه به اینکه هزینه همراه بیمار به عوامل مختلفی از جمله بخش بیمارستان، هشیار بودن یا نبودن بیمار، جنسیت بیمار، نیاز به جا به جایی و… بستگی دارد برای اطلاع از قیمت با توجه به شرایط خود، با شماره های مرکز تماس بگیرید یا فرم صفحه را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.


Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 ‫(1 نظر)

پرستار همراه در بیمارستان

مرحله 1 از 6

بهترین قیمت نیروهای متخصص

حضور در منزل شما در کمتر از

1 ساعت

مرکز درمانی در منزل