مشاوره آنلاین پزشکی

برای دسترسی به خدمات مشاوره آنلاین پزشکی و نسخه نویسی الکترونیک به شماره زیر در واتس آپ پیام دهید

زمان انتظار حداکثر 1 ساعت

ویزیت آنلاین پزشک

زمان مشاوره 10 صبح تا 10 شب

مشاوره آنلاین پزشکی
 • مشاوره آنلاین پزشکی در سریع ترین زمان ممکن
 • هزینه معقول و به صرفه
 • نوشتن نسخه آنلاین توسط پزشک
 • نوشتن نسخه‌ الکترونیک و دستور آزمایش، چک آپ، سونوگرافی و دریافت کد رهگیری
 • دریافت کد رهگیری آزمایش، سونوگرافی و داروهای روتین بدون نیاز به مراجعه به درمانگاه یا مطب؛ با کمترین هزینه این خدمات در اختیار شما قرار می‌گیرد

فرایند استفاده از خدمات مشاوره آنلاین پزشکی

 • پیام به واتس اپ

  به شماره 09900960612 در واتس اپ پیام دهید و نیاز خود را به مشاوره آنلاین مطرح کنید

 • واریز مبلغ ویزیت

  هزینه ویزیت آنلاین را به شماره حساب مجموعه واریز کنید

 • فرستادن تصویر فیش یا چهار رقم آخر کارت

  پس از وایز مبلغ، تصویر فیش یا چهار رقم آخر شماره کارت خود را واتس اپ کنید

 • ارتباط با پزشک

  از مشاوره آنلاین پزشکی بهره مند شوید

مشاوره با پزشک عمومی در چه زمینه هایی به شما کمک می کند؟ 

هنگامی که به یک مرکز درمانی، درمانگاه و یا بیمارستان مراجعه می کنید ابتدا پزشک عمومی مرکز از شما شرح حال گرفته و  به معاینه دقیق شما می پردازد. وظیفه پزشک عمومی، تشخیص بیماری و درمان آن می باشد. در صورتی که مشکل شما جنبه تخصصی داشته باشد پزشک عمومی بعد از اقدامات لازم اولیه  شما را به متخصصین مربوطه ارجاع می‌دهد. در بسیاری از موارد مراجعه حضوری به پزشک عمومی جهت تشخیص الزامی نمی باشد در این گونه موارد با مشاوره آنلاین شما می‌توانید با مطرح کردن مشکل خود از پزشک عمومی در رابطه با درمان مشکل و یا نیاز به ارجاع به متخصصین مربوطه راهنمایی بگیرید. یکی از خدمات مرکز بالینی سها مشاوره با پزشک عمومی به صورت آنلاین می باشد. 

لازم به ذکر است که در مواردی ممکن است پزشک جهت تشخیص نیاز قطعی به معاینه بالینی بیمار را احساس نماید قطعا در این موارد شما را جهت پیگیری و معاینه حضوری راهنمایی می‌کند. 

یکی دیگر از مواردی که شما می‌توانید به صورت آنلاین از این گروه از خدمات استفاده نمایید، دریافت کد رهگیری جهت نسخه های الکترونیک آزمایشگاه، رادیولوژی سونوگرافی و سایر پاراکلینیک ها می باشد تا شما به راحتی بتوانید از بیمه پایه خود استفاده نمایید. فرض کنید تصمیم میگیرید که از شما آزمایش چک آپ انجام شود، دیگر نیازی نیست که به درمانگاه یا بيمارستان و یا مطب مراجعه کنید با یک تماس و مشاوره آنلاین با پزشک عمومی آزمایشات شما به صورت الکترونیکی نوشته شده و ظرف یکساعت کد رهگیری در اختیار شما قرار می گیرد.

و یا اینکه نیاز به نسخه سونوگرافی جهت بررسی سلامتی خود میباشید، شما به راحتی میتوانید از این خدمات استفاده نمایید و نسخه خود را با کد رهگیری دریافت کنید.

هزینه مشاوره آنلاین پزشکی: 45 هزار تومان

‫5/5 ‫(1 نظر)